Гра Kids 2IT: інновації від студентів Харківського комп’ютерно-технологічного фахового коледжу ХПІ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Кажуть, що все вже сказано за нас. Але гра Kids2IT продовжує спростовувати цю істину.

21 січня 2022 року представники Kharkiv IT Cluster відвідали Харківський комп’ютерно-технологічний коледж. Зустрілися зі студентами 3 курсу спеціальності ОПК (обслуговування програмних систем та комплексів).

Як усе проходило?

Гра – не гра без бази знань. Саме цю інформацію надав Kharkiv IT Cluster юним IT-фахівцям на початку зустрічі. Діти познайомилися з повним циклом створення продукту, не тільки з технічними, але і з нетехнічними IT-професіями.

Теоретична розминка – і в бій! Перед хлопцями стояло складне, але цікаве завдання: не винайти, але вдосконалити «велосипед». Студенти придумали щось нове, те, чого немає на ринку: чи то пилосос з руками, чи човен-вертоліт. Важливою умовою було поділитися на дві команди, вибрати одну професію та разом створити щось неймовірне.
Що ж вийшло?

Левітуюча лампа з голосовим помічником PLAINIK

Бажаєте полегшити собі життя? Не бачите доцільним купувати проектор, голосовий асистент та лампу окремо? Бажаєте здивувати гостей?
Тоді молоді розробники Харківського коледжу винайшли ідеальний продукт для вас! Левітуюча лампа з голосовим асистентом Юлією підійшла б для всіх прогресивних людей не лише нашої країни, а й зарубіжжя.

Розумні окуляри CYBERGLASSES

Такий продукт підійде всім! Окуляри можуть багато чого:

  • збільшувати дрібно написані пункти у договорі,
  • покращувати якість старих відео на YouTube,
  • увімкнути нічний зір, коли ви йдете темним провулком,
  • дозволити людям з дальтонізмом відчути світ за новим.

Product Owner контролював ідеї та генерував нові фічі. Business Analysis досліджував ринок та визначав аудиторію. За те, як виглядатиме винахід, відповідав Designer. Hardware developer реалізовував ескізи свого колеги. Software developer “вдихав у винахід життя” — вигадував функції. Проводив краш-тести QA, а займався рекламою Sales Manager. Ясним поглядом окинув роботу Project Manager.

Студенти легко влилися у роботу, а результат – проекти, здатні змінити світ!
Емоційно, інформативно, інноваційно – ось як можна описати атмосферу гри. Ці слова підтверджуються у коментарях учасників:

«Мені все сподобалося. Дуже мотивуюче та надихаюче. Колись наш винахід з’явиться на ринку. Сподіваюся, що наші діти його побачать», — говорить про враження Всеволод, 3 курс.

Скільки ще не досліджено! Скільки ще не вигадано! Майбутнє розкриє таланти, які змінять наш світ до невпізнання. Тому ми продовжуємо надихати молодих людей на глобальні звершення!

Kharkiv IT Cluster чекає на вас на майбутніх івентах!

Коментарі