Головні тренди в ІТ в 2020 році

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Щороку аналітики компаній складають великі списки трендів, аби кожен крок був продуманий заздалегідь, а кампанія не провалилась.

Звісно, важко передбачити щось, що настільки мінливе, як інформаційні технології. Та все ж невеликий список ІТ-трендів на майбутні декілька років виділити можна.

  • Аналітика великих даних. Вона вже довгий час використовується у фінансовому й телекомунікаційному секторах, а також у ритейлі. Виграє вона ще й тому, що є основою для інших актуальних технологій.
  • Штучний інтелект. Мабуть, найпопулярніша у ЗМІ технологія, на яку покладають великі надії. Передбачають, що найширше технологія застосовуватиметься в медицині, фінансовому й державному секторах.
  • Хмарні рішення. Технологія на піку популярності вже зараз і поступатися не збирається. Аналітики передбачають «зрощення» хмарних рішень із системами штучного інтелекту.
  • Інтернет речей. Має великий потенціал, проте надто залежить від інших технологій. За оцінками аналітиків, інтернет речей буде головним постачальником великих даних для систем аналітики.
  • Мережі 5G. Поки що у світі працює декілька тестових зон 5G. Потенціал технології суперечливий, адже шанси її злету на тому ж рівні, що й шанси провалу.

Пам’ятай, що навіть в ІТ тренди створюють люди. І в тебе завжди є шанс стати одним із трендмейкерів. Слідкуй за Харківським ІТ Кластером у соцмережах, бери участь у наших проєктах і ставай успішним уже зараз!

Не забувай ставити вподобайки 🙂

Коментарі