global-game-jam-peremozhtsi-turniru-otrymaly-podarunky-vid-kompanij-uchasnyts-kharkiv-it-cluster

Global Game Jam: переможці турніру отримали подарунки від компаній-учасниць Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster та компанії-учасниці Gameloft, Bini Games та міжнародна ІТ-консалтингова компанія Sigma Software підтримали харківську локацію турніру з розробки ігор Global Game Jam. 

Під час турніру учасники розробили й презентували власні ігри журі, серед яких були представники компаній. За певними номінаціями були обрані переможці, які отримали цінні подарунки від міжнародної консалтингової ІТ-компанії Sigma Software та компаній Gameloft і Bini Games. 

Враження учасників від турніру

Наразі учасники вже отримали свої подарунки й навіть поділилися відгуками щодо турніру й виграних призів:

«Після участі в Global Game Jam у мене залишилися дуже гарні враження від самого турніру та спонсорів. Подарунок дуже підняв настрій та мотивацію до участі! Це був мій перший досвід у джемі та взагалі у подібних змаганнях. Мені дуже сподобалось, тому наступні роки я 100% буду брати участь. Дякую за приємні враження», — пише Тетяна Кан, одна з учасниць турніру. 

«Минулого року я вперше брав участь у Джемі, на локації ХАІ (віддалено й у складі невеликої команди). Було весело та цікаво. Цього року хотів джемити в команді ще з одним хлопцем, але з певних причин він не мав змогу доєднатися, а на той момент я вже зареєструвався. Я вирішив прийняти виклик долі та спробувати самостійно, майже не маючи знань та досвіду в багатьох аспектах розробки ігор. І мені це вдалося!» — ділиться враженнями Євгеній Геока. 

Kharkiv IT Cluster щиро радий бачити задоволені відгуки про участь у заходах від учасників та бажає кожному з них наснаги й ще більше нових перемог. 

Kharkiv IT Cluster разом з усіма учасниками турніру  висловлює безмежну подяку ІТ-компаніям Gameloft, Bini Games та міжнародній ІТ-консалтинговій компанії Sigma Software за внесок у мотивацію та заохочення молодих талантів до ІТ-ініціатив. 

Долучайтеся і ви до нашої спільноти, аби робити свої внески в розвиток ІТ-індустрії!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. global-game-jam-yak-molodi-harkivski-rozrobnyky-stvoryuvaly-vlasni-videoigry
  2. Мобільний додаток Харківського літературного музею номінований на премію The Webby Awards.
  3. Старт кар'єри в ІТ усе, що потрібно знати про міжнародні стажування

Коментарі