Q&A with Jason Best

краудфандінг для технологічного бізнесу

Дата
Мiсце проведення
Fabrika Space (Харків, вул. Благовещенська, 1)

Скористайтеся можливістю зустрітися і поговорити з Джейсоном Бестом – експертом по краудфандінговим інвестицій No1 в США.

Джейсон Бест є співзасновником і директором Crowdfund Capital Advisors (CCA). Він був співавтором структури інвестування, заснованої на зворотному зверненні, використовуваної в Законі про JOBS, для узаконення акціонерного капіталу і боргу, заснованого на зверненні в Сполучених Штатах. Г-н Бест був одним із засновників галузевої торгової групи crowdfunding, яка працює з Комісією з цінних паперів і бірж і FINRA, оскільки вони створюють правила для інвестування в crowdfund. Він також працює з ангельськими групами, фірмами PE / VC, а також урядами та НУО, включаючи Світовий банк, для розуміння екосистеми crowdfunding і створення успішних стратегій інвестування в crowdfund. Він зіграв важливу роль в успішних зусиллях, спрямованих на те, щоб CCA, обраний Глобальної програмою підприємництва Держдепартаменту США в якості ключового партнера. Г-н Бест – один з провідних експертів з інвестування в фонд. Його рамки використовувалися в законодавстві в Сполучених Штатах для легалізації заборгованості і справедливості Crowdfunding. Він брав участь в 16 попередніх Держдепартаменту пов’язаних з підприємницькою діяльністю.

 

Україна є домом для багатьох талановитих підприємців і власників малого бізнесу, яким не вистачає доступу до достатньої капіталу. Це відсутність капіталу є серйозною перешкодою на шляху економічного зростання. Інвестування Crowdfund є одним з можливих рішень цієї проблеми. На жаль, в даний час в Україні немає правових рамок, що дозволяють забезпечити справедливе поводження як засіб залучення капіталу, і мало відомо про цю тему. Посольство США в Києві чекає, що цей візит послужить каталізатором для просування вперед переговорів, які дозволяють інвестувати в Україну, що може в кінцевому підсумку створити нове інвестиційне спрямування для інвесторів в США.

Посольство США в Києві пропонує серію програмних заходів, в тому числі програми в Києві та Харкові, в яких працюють багато технологічних стартапи.