Команда освітнього порталу СуХаРі запрошує учасників Kharkiv IT Cluster долучитися до події.

Портал про освіту СуХаРі запрошує учасників Kharkiv IT Cluster долучитися до нової ініціативи чемпіонату серед випускників ІТ-шкіл «Hard skills exam: QA», що має на меті простимулювати вирішення проблеми недостатку якісних кадрів для ІТ.

Понад 1,5 років ми вивчаємо екосистему навчання, проводимо ревізії навчальних курсів та збираємо відгуки. Ми бачимо, що про світ ІТ продовжують мріяти. А значить, вчитися на ІТ-курсах, надсилати резюме і просити омріяні зарплати. І це нормальний перебіг подій, якщо уся екосистема жива і працює без перешкод. Тобто люди – дійсно навчаються, бізнес шукає проекти та розвивається, а ІТ-школи готують таких фахівців, які готові до роботи, і яких не треба глобально довчивати чи створювати власні навчальні Junior програми. Однак, часто ми чуємо від компаній, що випускники курсів не відповідають вимогам компаній і їх треба довчати. Курси, в свою чергу, обіцяють, що рівень підготовки студентів відповідає потребам бізнеса. Знайомо? Отже треба розібратися!

На початку грудня команда порталу СуХаРі організовує перший чемпіонат серед випускників ІТ-шкіл «Hard skills exam: QA».

Мета події – співставити та порівняти рівень вимог компаній до працівників, яких вони готові брати на роботу, і рівень фахівців, яких випускають ІТ-школи.

Надалі, ми плануємо зробити такі чемпіонати регулярними і додати інші ІТ-спеціальності.

Запрошуємо небайдужі компанії долучитися у будь-який спосіб, але насамперед — надати тестові завдання для починаючих QA. Ця допомога буде значним внеском у поліпшення системи неформальної освіти в нашому місті та підвищення якості знань у починаючих ІТ-фахівців. А також допоможе зробити, щоб вимоги самої вашої компанії стали основою для змін у підготовці у школах.

Дивіться опис з переліком того, що організатори очікують від партнерів, але ми відкриті і для інших пропозицій.

Анонс на порталі СуХаРі.

Контакти:

info@sukhari.com.ua

Світлана Охович, СЕО СуХаРів

+38 0978783443