ERASMUS+ MASTIS – зустрічі з ІТ бізнесом для розроблення компетентностей магістрів з інформаційних систем

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

В рамках міжнародного  проекту ERASMUS+ MASTIS «Створення сучасної магістерської програми в галузі інформаційних систем» продовжується робота щодо формування переліку компетентностей майбутніх випускників магістерської програми «Інформаційні системи».
Участь в проекті приймають університети України та країн ЄС. Серед шести українських вишів є два університети Харкова – ХНЕУ ім. С. Кузнеця, що є національним координатором проекту, та НТУ «ХПІ».
Ключовим завданням проекту MASTIS є підвищення якості освіти майбутніх ІТ-фахівців, що неможливо зробити без залучення до проекту роботодавців. Тому в процесах обговорення магістерської програми, навичок та компетентностей випускників найактивнішу участь приймають саме представники ІТ-бізнесу. В Харкові проект набув значної підтримки з боку Kharkiv IT Cluster та ІТ-компаній Akvelon Ukraine, NIX Solutions Ltd, Dataart Kharkiv, EPAM Kharkiv, 1С-Рарус Харків, СофтПро, #SSA, SYTOSS, Agilites,  Raccoon Gang та інших. Починаючи з серпня цього року, було проведено серію зустрічей по проекту, в ході яких сумісними зусиллями викладачів  та представників ІТ-бізнесу розроблялося загальне бачення профілю магістра з  інформаційних систем:
http://www.hneu.edu.ua/articles/profile/1511
http://www.hneu.edu.ua/articles/profile/1545
http://www.hneu.edu.ua/articles/profile/1765
Дві останні зустрічі 2  та 11 листопада були присвячені виробленню більш глибокого розуміння очікуваних компетентностей випускників. В зборах 2-го листопада участь приймав  безпосередньо координатор проекту професор університету Ліон-2 (Франція) Жан-Юг Шоша, який поділився досвідом підготовки магістрів в університетах Франції.
Робота над проектом продовжується і наступна зустріч з представниками ІТ-індустрії, що буде присвячена формулюванню очікуваних результатів навчання магістрів, відбудеться в грудні.
 
Детальніше про проект MASTIS

Коментарі