Екскурсія до інноваційного парку Unit.Kharkiv для учасників гри Kids2IT

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster не зупинились на одній екскурсії для учасників Kids2IT в ІТ-компанії та академії, і провели ще одну захоплюючу зустріч в інноваційному парку Unit.Kharkiv.

heart-480x480 Екскурсія до інноваційного парку Unit.Kharkiv для учасників гри Kids2IT

Unit.Kharkiv – це місце для роботи та навчання студентів, фрілансерів та IT-фахівців. В Unit.Kharkiv знаходяться декілька IT-компаній, простір для фрілансерів, а також база освітнього IT-проєкту для студентів НТУ ХПІUcode.

Знайомство з Unit.Kharkiv дозволило дітям з нового боку дізнатись про роботу у цій галузі та почути від професіоналів про всі переваги та внутрішні моменти індустрії.

Завдяки таким заходам учні можуть дізнатись про те, які круті компанії знаходяться саме в Харкові. Молодь на власні очі бачить можливості, які вони мають вже зараз і перспективи свого навчання в Україні. Адже успішним можна бути й вдома!

Учні з захватом провели час в Unit.Kharkiv та активно ділились враженнями про зустріч у соцмережах.

kitty-480x480 Екскурсія до інноваційного парку Unit.Kharkiv для учасників гри Kids2IT

Харківський ІТ Кластер радий, що школярі із захватом беруть участь в екскурсіях до ІТ-компаній. Сподіваємось, що це надихне їх навчання на технічних спеціальностях, аби успішно розвиватись в ІТ-індустрії нашої країни, а саме Харківського регіону!

Про що проєкт Kids2IT

Kharkiv IT Cluster реалізує проєкт Kids2IT для молоді Харкова та Харківської області.
Ми розповідаємо школярам про професії, які представлені в IТ-світі. А також змінюємо стереотип «айтішник — це тільки програміст». Наш проєкт дозволяє дітям обирати відповідний їм вектор професійного розвитку.

Хочете стати ментором та провести гру разом з Kharkiv IT Cluster?
Приєднуйтесь за посиланням!

Коментарі