Екскурсія для учасників гри Kids2IT від Quantum

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

31 січня компанія Quantum провела екскурсію для учнів харківського ліцею №89. Екскурсію провів СЕО компанії Рубен Мелконян. 

Школярі побачили кожен куток Quantum, дізнались, які процеси компанія охоплює та як влаштована зсередини. Рубен поділився своїм досвідом, розповів про першу роботу в ІТ. Діти дізнались про технічні професії, в яких кожен може знайти щось корисне для себе і успішно розвиватись. Не обійшлось і без порад: спікер розповів про необхідні soft skills, книги і важливості англійської мови. 

Збінський Данило, учень ліцею, був приємно здивований і вражений екскурсією: «Харківський ІТ Cluster та Quantum організували нам відмінну екскурсію! Нам показали компанію, сфери її роботи. Зрозуміли, що програмістом може стати не тільки людина,м яка досконало знає математику, але й людина, яка просто хоче розвиватись та просувати свою країну».

Діти були у захваті від екскурсії, активно приймали участь в загальних обговореннях, з зацікавленням слухали спікера. Крім того, всі учні отримали приємні подарунки від Quantum: футболки, блокноти та головоломки. 

Ця екскурсія дала можливість школярам дізнатися нове у сфері ІТ, показала можливості для розвитку в рідному місті. 

Хочете стати ментором та провести гру разом з Кластером? 

Приєднуйтесь!

Довідка про проект

Kharkiv IT Cluster реалізує проект Kids2IT для молоді Харкова та Харківської області. Ми розповідаємо школярам про професії, які представлені в IТ. А також змінюємо стереотип «айтішник — це тільки програміст». Наш проект дозволяє дітям обирати відповідний саме їм вектор професійного розвитку.

Коментарі