Дуальна освіта: руйнуємо найпоширеніші міфи про роботу в ІТ серед абітурієнтів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

24 травня Kharkiv IT Cluster спільно з компанією SoftServe та НТУ «ХПІ» провели вебінар на тему: Дуальна освіта: долаємо страхи та руйнуємо міфи про роботу в ІТ.

Існує багато міфів про роботу в ІТ серед абітурієнтів та їх батьків. Найбільш розповсюджений — знання, які дають в університеті, не актуальні й застарілі.

Під час заходу спікери детально розібрали ці та інші міфи, а також розповіли про дуальну форму організації навчального процесу.

Як це було, дивіться на YouTube 😉https://www.youtube.com/watch?v=EYLjn-hZ_Gc&t=2s&ab_channel=KharkivITCluster.

❓ Як давно реалізується проєкт «Дуальної освіти» SoftServe та НТУ «ХПІ» ?

«Пілот проєкту спільної програми з елементами дуального навчання компанії SoftServe та НТУ «ХПІ» у Харкові стартував у минулому 2022 році та взяв під своє крило понад 100 першокурсників, які вступили до 122 спеціальності «Комп’ютерні науки» Інституту комп’ютерного моделювання, прикладної фізики та математики. Ця програма розрахована на усі 4 року бакалаврату та поєднує у собі як непомітну оку студента роботу над усією навчальною програмою та кожною дисципліною окремо, так і регулярну взаємодію студентів із різноманітними експертами компанії», — зазначив В’ячеслав Лаптєв, менеджер центру розвитку талантів у SoftServe, доктор економічних наук.

❓Чому важливо університету реалізувати проєкт «Дуальної освіти»?

«Навчати мають в університетах, а працювати люди мають в компаніях. Це та формула, яка має працювати саме так. А технологічне життя настільки стрімко змінюється, що університетам, важко тримати темп тим змінам, які виникають. І виникає розбіжності між ґрунтовними та актуальними знаннями, золота середина яких і є розв’язання цієї проблеми. Дуальна форма організації навчального процесу — це про кооперацію між вищою освітою і бізнесом задля підвищення рівня освіти та актуалізації знань» – наголосив Олексій Ларін, директор інституту комп’ютерного моделювання, прикладної фізики та математики НТУ «ХПІ».

Також запрошуємо пройти вікторину від компанії SoftServe та НТУ «ХПІ», дізнавайся більше про дуальне навчання — отримуй подарунки 🎁 https://kahoot.it/challenge/0691003?challenge-id=c6b2242a-8bad-45d2-b68a-8fe62bbc394b_1685095692305.

❗️ Увага, для участі необхідно вказати актуальну пошту, для зворотного зв’язку з переможцями!

👉 Оголошення переможців 5.06.23 у чаті вступників: https://t.me/HiTechOsvita.

Довідка:

Дуальна форма освіти — це фактично «подвійна» освіта. Головною особливістю дуальної форми навчання є гармонійне поєднання надання теоретичних знань з боку університету та практичних знань з місця роботи.

Дякуємо спікерам за цікаву і змістовну розмову, а також всім хто доєднався до заходу!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Vstup-2023_Kharkiv-IT-Cluster
  2. Dualna-osvita
  3. Харків — місто вищої освіти: чому варто вступати до харківських ЗВО?

Коментарі