Vstup-2023_Kharkiv-IT-Cluster

Вступ-2023: Як пройшла зустріч з абітурієнтами НТУ «ХПІ» по ТОП-спеціальностям

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

21 березня Kharkiv IT Cluster разом з НТУ «Харківським політехнічним інститутом» провів зустріч з абітурієнтами на тему «ТОПові спеціальності НТУ «ХПІ»: стираємо межі між цифровим та фізичним світом».

Олексій Ларін, директор навчально-наукового інституту комп’ютерного моделювання, прикладної фізики та математики, доктор технічних наук, розповів учасникам, які є ІТ-спеціальності в НТУ «ХПІ», особливості та  «фішки» навчального процесу в університеті, що таке HiTech сьогодні, які спеціальності та освітні програми є в університеті, зокрема, де велику увагу приділяють фізико-математичній та інженерній освіті та чому це важливо.

«Одна з найважливіших функцій отримання вищої освіти — допомогти визначитися, в якому напрямку людині найцікавіше розвиватися і працювати протягом її життя. Вища освіта — не мета, а засіб! Засіб, який допоможе студентам побачити й відкрити десятки вікон можливостей у майбутньому житті, але як саме вони вплинуть в кожному окремому випадку залежить тільки від Вас», — процитував відомі тези Олексій Ларін.

Також, спікер розповів учасникам про топ-15 навичок, які будуть потрібні до 2025 та 2030 років, та про виклики, що продукує нам сьогодення (віртуальна реальність, метавсесвіт, штучний інтелект, ChatGPT).

📲 Щоб дізнатися про це детальніше, переходьте за посиланням на YouTube.

Якщо у вас є питання щодо вступної кампанії НТУ «ХПІ», долучайтеся до телеграм-каналу ІКМ інститут в НТУ «ХПІ»: https://t.me/hi_tech_industry_khpi .

Нагадуємо, Kharkiv IT Cluster розробив Портал для абітурієнтів — це digital-інструмент спеціально для випускників 9-11 класів та їхніх батьків, який полегшить вибір ІТ-спеціальності — конкретного факультету університету чи коледжу. Зберігайте посилання, щоб не загубити👇

Перейти на Портал абітурієнта

Kharkiv IT Cluster та НТУ «ХПІ» бажають Вам зробити правильний вибір майбутньої професії та успіхів у складанні НМТ!

 

Підписуйтесь на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читайте новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. vstup-tse-legko-vebinar-z-ukrayinskoyi-movy
  2. vstupna-kampaniya-2023-razom-iz-kharkiv-it-cluster
  3. нмт-2023

Коментарі