Дружня зустріч USAID із Kharkiv IT Cluster!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

29 вересня до Харкова завітали Наталія Петрова, Менеджерка програм Офісу економічного зростання та Девід Андерсон, керівник Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Vse-na-FB-14 Дружня зустріч USAID із Kharkiv IT Cluster!

Представники USAID ознайомилися з ІТ сектором Харкова, діяльністю Kharkiv IT Cluster, зокрема з освітніми ініціативами. Виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал розповіла партнерам про останні дослідження харківського ІТ-ринку та перебіг ініціативи IT Kharkiv: Open4Talents, яка створена за підтримки USAID.

Досягнення в межах ініціативи:

Зараз у межах ініціативи проводяться заходи промоції малих і середніх технологічних бізнесів Харкова як роботодавців для ІТ-спеціалістів з 5 різних регіонів.

 

Vse-na-FB-27-414x233 Дружня зустріч USAID із Kharkiv IT Cluster!

У планах IT Kharkiv: Open4Talents ще багато: включення інших регіонів, тренінги для тих, хто змінює професію на ІТ, профорієнтаційні зустрічі зі школярами та проведення e-residence в Kharkiv IT Cluster для обміну досвіду та успішними історіями.

Освітні ініціативи Kharkiv IT Cluster за підтримки USAID допомагають змінити сприйняття української освіти та працевлаштування на батьківщині у позитивний бік.

Коментарі