Kharkiv IT Cluster за підтримки USAID КЕУ запустив серію тренінгів із промоції університетів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Не секрет, що покоління Z не може уявити своє життя без інтернету. Це означає, що перше враження про майбутнє місце навчання сучасні абітурієнти отримують, потрапивши на університетський сайт чи Instagram-сторінку. Отже, університетам варто знайти час на модернізацію та апдейт своїх вебсторінок.

На щастя, на сьогодні є чимало ефективних інструментів для цифрового заохочення потенційних студентів. Одні із них — трендовий дизайн, написання сильних текстів та нарощення органічного охоплення.

Для тих, хто хоче удосконалити висвітлення діяльності університету на сайті та у соцмережах, представники Kharkiv IT Cluster та Promodo запустили серію тренінгів.

Тут фахівці технічних вишів, які займаються промо-кампаніями навчальних закладів, дізнаються таємниці, які допомагають університетам Харкова входити до ТОП-200 навчальних закладів України.

Коротко про тренінги:
«Як зробити PR-кампанію без бюджету і наростити органічне охоплення».

17 червня Валентина Кузьмич, Head at Promodo Academy, поділилася таємницями, які допомагають університетам Харкова входити до ТОП-200 навчальних закладів. Учасники тренінгу дізналися про ключові інструменти Digital, особливості роботи з кожним із інструментів, про проєкцію роботи інструментів на комунікацію ВНЗ, а також про стратегію комунікації. Загалом вебінар відвідали 32 учасники, а саме: спеціалісти з PR вишів, а також спеціалісти профкому. Усі охочі мають змогу переглянути запис трансляції.

technical-support-480x480 Kharkiv IT Cluster за підтримки USAID КЕУ запустив серію тренінгів із промоції університетів

«Університет і соцмережі: як залишатися сучасним»

24 червня Альона Беляєва, фахівчиня із маркетингу та копірайтингу, розповіла про тренди текстів 2021 року, секрети написання публікацій, які хочеться читати, а також про сильні ліди. Учасники тренінгу розглянули теорію та закріпили нові знання на практиці. Вебінар переглянули 25 учасників: спеціалісти вишів із PR, а також спеціалісти профкому. Попрактикуватися у редагуванні та написанні якісних текстів можна за цим посиланням.

technical-support-480x480 Kharkiv IT Cluster за підтримки USAID КЕУ запустив серію тренінгів із промоції університетів
«Як залучити абітурієнтів через соцмережі».

Трансляція відбулася 30 червня. Дар’я Зозуля, фахівчиня із дизайну та візуального контенту, поділилася з учасниками тренінгу особливостями правильного оформлення соціальних мереж: що приваблює, а що відштовхує абітурієнтів у соцмережах. Додатково лекторка розповіла про практичне використання додатків для створення візуалів. На тренінг зареєструвалися 53 учасники із 11 університетів та коледжів.

Переглянути запис із лайфхаками з дизайну можна за цим посиланням.

technical-support-480x480 Kharkiv IT Cluster за підтримки USAID КЕУ запустив серію тренінгів із промоції університетів

Програма тренінгів насичена цінними теоретичними відомостями та практичними завданнями. Усе це стане в пригоді фахівцям університетів, які займаються промоцією навчальних закладів і відповідають за проведення ефективної сучасної PR-кампанії.

Харківський ІТ Кластер дякує Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за підтримку ініціативи. Разом ми генеруємо для вас круті активності!

Коментарі