Kharkiv IT Cluster за підтримки USAID КЕУ запустив серію тренінгів із промоції університетів
Не секрет, що покоління Z не може уявити своє життя без інтернету. Це означає, що перше враження про майбутнє місце навчання сучасні абітурієнти отримують, потрапивши на університетський сайт чи Instagram-сторінку. Отже, університетам варто знайти час на модернізацію та апдейт своїх вебсторінок.
На щастя, на сьогодні є чимало ефективних інструментів для цифрового заохочення потенційних студентів. Одні із них — трендовий дизайн, написання сильних текстів та нарощення органічного охоплення.
Для тих, хто хоче удосконалити висвітлення діяльності університету на сайті та у соцмережах, представники Kharkiv IT Cluster та Promodo запустили серію тренінгів.
Тут фахівці технічних вишів, які займаються промо-кампаніями навчальних закладів, дізнаються таємниці, які допомагають університетам Харкова входити до ТОП-200 навчальних закладів України.
Коротко про тренінги:
«Як зробити PR-кампанію без бюджету і наростити органічне охоплення».
17 червня Валентина Кузьмич, Head at Promodo Academy, поділилася таємницями, які допомагають університетам Харкова входити до ТОП-200 навчальних закладів. Учасники тренінгу дізналися про ключові інструменти Digital, особливості роботи з кожним із інструментів, про проєкцію роботи інструментів на комунікацію ВНЗ, а також про стратегію комунікації. Загалом вебінар відвідали 32 учасники, а саме: спеціалісти з PR вишів, а також спеціалісти профкому. Усі охочі мають змогу переглянути запис трансляції.
«Університет і соцмережі: як залишатися сучасним»
24 червня Альона Беляєва, фахівчиня із маркетингу та копірайтингу, розповіла про тренди текстів 2021 року, секрети написання публікацій, які хочеться читати, а також про сильні ліди. Учасники тренінгу розглянули теорію та закріпили нові знання на практиці. Вебінар переглянули 25 учасників: спеціалісти вишів із PR, а також спеціалісти профкому. Попрактикуватися у редагуванні та написанні якісних текстів можна за цим посиланням.
«Як залучити абітурієнтів через соцмережі».
Трансляція відбулася 30 червня. Дар’я Зозуля, фахівчиня із дизайну та візуального контенту, поділилася з учасниками тренінгу особливостями правильного оформлення соціальних мереж: що приваблює, а що відштовхує абітурієнтів у соцмережах. Додатково лекторка розповіла про практичне використання додатків для створення візуалів. На тренінг зареєструвалися 53 учасники із 11 університетів та коледжів.
Переглянути запис із лайфхаками з дизайну можна за цим посиланням.
Програма тренінгів насичена цінними теоретичними відомостями та практичними завданнями. Усе це стане в пригоді фахівцям університетів, які займаються промоцією навчальних закладів і відповідають за проведення ефективної сучасної PR-кампанії.