Другий вебінар Parents2IT відбудеться 22 червня!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» проведуть вебінар для батьків абітурієнтів, аби показати, що переїзд на навчання в інше місто — це великі можливості для розвитку особистості та кар’єрного зростання.

Обираючи для своєї дитини університет в іншому місті, батьки мають певні страхи. Адже стикаються з дилемою: відправити дитину до міста-мільйонника, де більше різноманіття, але вища конкуренція, чи жити та облаштовуватися в рідному місті. Основними бар’єрами для переїзду до мегаполісу є стереотипи й страхи. Kharkiv IT Cluster разом із програмою USAID КЕУ допоможуть розібратись в усіх протиріччях.


У Харкові найкращі навчальні заклади, які дають усі можливості для гарного життя. Із різними рівнями акредитації.  ХНУ ім. В. Н. Каразіна зайняв 491 місце з 500 в рейтингу QS World University Rankings — 2020 і постійно займає високі позиції у світових рейтингах вишів. Майже всі батьки прагнуть дати своїй дитині найкращу освіту, але це неможливо, знаходячись у зоні комфорту.

Спікером вебінару стане Антон Поліщук, Product Director у Promodo. Він поділиться своєю історією та розповість про власний досвід переїзду на навчання до іншого міста.

Про що розкаже Антон:

  • труднощі, з якими зіткнувся під час переїзду;
  • які є зараз можливості в IT;
  • чому важливо вчитися.

В Україні багато можливостей. Не втрачай їх, обирай найкращу освіту для своєї дитини завдяки нашим вебінарам! 

Формат: онлайн на платформі Zoom

Реєстрація триває до 21 червня включно!

 

Зареєструватися

Коментарі