Добірка AI інструментів — рекомендації від ZONE3000
Розпочався новий місяць, і це означає, що настав час для нашої щомісячної рубрики корисних добірок про світ IT, яку Kharkiv IT Cluster готує разом із компанією ZONE3000.
Сьогодні поговоримо про інструменти штучного інтелекту. Але не про ChatGPT, про який, здається, знають уже навіть немовлята 😄. А про інші альтернативні інструменти, яких, до речі, не так мало.
І почнемо ми з близьких «родичів» чата GPT, а саме з програм, які допомагають працювати з інформацією і текстом.
📌 Google Bard
Про запуск свого ШІ-бота Google оголосила на початку лютого цього року. Спочатку він був доступний лише окремому колу тестувальників, але у травні компанія зробила сервіс доступним у багатьох країнах.
Нещодавно інструмент перейшов з ШІ-моделі LaMBA на більш потужну PaLM2. Також невдовзі чатбот буде підтримувати 40 мов, зокрема українську.
За принципом інструмент подібний до ChatGPT: надаєш запит – отримуєш відповідь. Також він вміє працювати із зображеннями та структурувати дані в таблиці.
📌 Notion AI
Цей інструмент компанія Notion анонсувала у листопаді 2022 року. Спочатку на реєстрацію треба було чекати, записавшись у чергу, але 23 лютого Notion AI зробили доступним для всіх. Він є платним, але 20 запитів можна надіслати безкоштовно.
Notion AI також може перекладати, надавати інформацію, генерувати ідеї чи продовжувати вашу думку.
Якщо ж ви користуєтесь застосунком Notion, то цей інструмент може надавати вашу інформацію у формі таблиць, графіків, узагальнювати й структурувати її.
📌 Microsoft Bing AI
У пошуковій системі Bing тепер теж доступний чатбот. Ним можна скористатися у мобільному застосунку пошуковика Bing, через браузер Microsoft Edge для Android та iOS і навіть у Skype. Є можливість надсилати не лише текстові, а й голосові запити.
На початку травня Microsoft відкрила доступ до BingAI з підтримкою GPT-4 для широкої аудиторії. Також компанія анонсувала нові функції (обробка зображень, підтримка плагінів, збереження історії чатів тощо).
До речі, для реалізації функцій Bing-чата Microsoft співпрацює з OpenAI, яка створила ChatGPT.
📌 Jasper AI
Цей інструмент з’явився ще у 2020 (спершу під назвою Jarvis). Його основна задача – генерувати контент. Але завдання йому треба прописувати дуже чітко, ну і звісно перевіряти результат.
Jasper AI допоможе написати розгорнуту статтю, видасть ідеї заголовків і навіть підготує ваше резюме для LinkedIn. Все це він може робити на різних мовах (25+) і за досить короткий час. Інструмент вважається більш вдалим для створення об’ємного контенту на відміну від Copy AI, з яким його часто порівнюють.
Потестувати безкоштовну версію Jusper AI можна протягом 7 днів.
📌 Copy AI
Бізнес-орієнтований генератор тексту, який за допомогою штучного інтелекту допомагає створювати різні види контенту. Найкраще підходить для створення коротких текстів на кшталт дописів та повідомлень у соціальних мережах, рекламних розсилок в електронній пошті, оголошень, описів відео на YouTube. Також CopyAI добре справляється із генерацією ідей для постів, блогу тощо.
Попри те, що цей інструмент не новий, він ще досі знаходиться на стадії бета-тестування. Користувачі відмічають, що у порівнянні з іншими тулами його функціональність дещо обмежена.
Безкоштовно спробувати Copy AI також можна протягом семи днів.
Кожен із цих інструментів має свої переваги та недоліки. Але головне пам’ятайте: інформацію, надану штучним інтелектом, варто ретельно перевіряти, адже хибні результати – не рідкість.
Використовуйте Artificial Intelligence з розумом, і тоді він буде вірним помічником, а не джерелом проблем!
Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій
Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах: