До уваги вступників та їхніх батьків!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster звертає увагу вступників та їхніх батьків на важливість відповідально поставитися до вибору університету та міста для навчання.festival-480x480 До уваги вступників та їхніх батьків!

Ви так довго готувалися до вдалого складання тестів ЗНО — і вам це вдалося. Ми вітаємо вас із цим!
Залишився останній і дуже відповідальний крок: вибір університету для подання документів. Ми бажаємо вам зробити вдалий вибір і прагнемо допомогти в цьому. Тому ми відповідаємо на найпоширеніші запитання, які ставлять абітурієнти та їхні батьки.

graduation-cap-480x480 До уваги вступників та їхніх батьків!

Який напрям обрати для навчання?

  • Обирайте ту галузь освіти, яка наразі стрімко розвивається та буде розвиватися надалі. За оцінками експертів, наразі найдинамічніше розвивається саме ІТ-індустрія. Тож ми радимо обирати спеціальності саме цієї галузі.

school-480x480 До уваги вступників та їхніх батьків!

Я хочу працювати в ІТ, проте не бачу себе програмістом. Як у такому разі вибрати університет?

  • У сфері ІТ працює безліч фахівців окрім програмістів. Багато з них не є технічними спеціалістами. Проте, наприклад, Project Manager із технічною освітою має більше шансів для кар’єрного зростання через те, що чітко розуміє процес і може вдало та якісно організувати роботу команди. Тож ми радимо обирати технічні університети Харкова.

8-480x480 До уваги вступників та їхніх батьків!

Чому Харків — найкраще місто для здобуття вищої освіти?

  • У Харкові 18 закладів вищої освіти готують фахівців для ІТ-галузі. У цих вишах навчалися керівники найбільших ІТ-компаній України та власники успішних стартапів.
  • У Харкові 500 ІТ-компаній, де можна стажуватися ще під час навчання й отримати гарну роботу по закінченні виша.
  • Харків по праву вважається наймолодіжнішим містом — активний молодіжний рух, можливості займатися спортом і активний відпочинок.

 

Більше інформації ви можете отримати в нашому путівнику по ІТ-Харкову

У Харкові здійснюються мрії!
#Поступай_в_ХА

Коментарі