Путівник по ІТ-Харкову для абітурієнтів

Категорії:

Харків — лідер ІТ-освіти у Східній Європі!

Це сучасне місто, яке постійно розвивається та відкрите для нових можливостей.

Харківський регіон — лідер в Україні за кількістю ІТ-компаній, ІТ-спеціалістів та технічних університетів.

IT-галузь у Харкові налічує:

  • більш ніж 500 IT-компаній;
  • більш ніж 31 000 кваліфікованих фахівців.

Середній дохід харківського IT-спеціаліста — $2075, що вшестеро більше середнього доходу харків’янина ($326) та вп’ятеро більше середнього доходу в межах України ($380).

Попит на IT-експертів у 2019 році перевищує пропозицію. Тобто потреба компаній у спеціалістах у півтора раза перевищує кількість випускників.

Підготовка IT-фахівців проводиться у 17 закладах вищої освіти Харкова.

Маєш безліч питань?

Які професії є в IT? На яких спеціальностях в закладах вищої освіти Харкова готують таких фахівців? Коли треба подати заяви до вступу та документи? Як розрахувати свій вступний бал?

Відповіді на всі ці питання та багато іншої корисної та цікавої інформації є у путівнику, який команда Kharkiv IT Cluster розробила спеціально для тебе!

Мрієш бути успішним ІТ-фахівцем?

Тоді #ПОСТУПАЙ_В_ХА

 

В межах нашого проєкту Tech Edu Up разом з кращими фахівцями компаній Кластеру ми вже  переглянули та адаптували згідно до поточних вимог ІТ-індустрії 3 освітні програми на ІТ-спеціальностях. Ще 1 освітня програма переглядається вже зараз! А отже, поступивши на них, ти будеш вивчати те, що тобі насправді буде корисним! Всі ці програми вже відмічені особливими знаками у нашому путівнику.

 

Підписка на email-розсилку

Бажаєте бути в курсі свіжих подій IT сфери регіону? Підпишіться на нашу розсилку: