Davos 2020 – ефективна платформа для взаємодії державної влади і представників бізнесу.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

31 січня, 2020 року, асоціація IT Ukraine зібрала учасників і організаторів Davos 2020 Ukrainian House. На зустрічі учасники обговорили положення України на міжнародному ринку, а також інвестиційний потенціал ІТ-індустрії країни.

Зустріч пройшла в InnoHub у Києві. Модератором зустрічі був Ian Cale, віцепрезидент з маркетингу з компанії Інфопульс.

Однією із тем для обговорень були результати роботи українського офісу Davos. В роботу офісу зробити свій внесок Kharkiv IT Cluster і компанії Beetroot й Radmirtech.

«В цьому році український офіс Davos провів 16 зустрічей-дискусій, в яких взяли участь спікери із 12 країн з усього світу. За п’ять днів нас відвідали понад 8000 гостей, ми отримали більше 2.2 мільйонів лайків у соціальних мережах. Всі учасники та гості відмітили незвичайну енергетику «New Ukraine», — поділилась основними подіями панелей Alex Chopovskaya, виконавчий директор українського офісу Davos.

Спікери відмітили, що вражаючою подією була поява президента України Володимира Зеленського і прем’єр-міністра Олексія Гончарука.

«Якщо ми хочемо привабити міжнародні інвестиції, як на обласному, так і на бізнес-рівні, ми повинні голосно заявити про себе світу, щоб всі дізнались про наші історії успіху. Український офіс Davos — це ефективна платформа для взаємодії державної влади і представників бізнесу. Форум існує для того, щоб покращити міжнародний образ України», — зробив висновки Alexey Felov, керівний партнер INTEGRITES. 

Спікери приділили особливу увагу питанню того, що освітня система країни потребує змін. Якісна освіта, сучасні програми та можливість постійно навчатись — важливі пункти, щоб побудувати нову креативну економіку України, яка була б здатна привабити інвесторів з-за кордону. Щоб відповідати сучасним критеріям ринку, спеціалісту будь-якого віку і професії необхідно прокачувати критичне мислення, креативність і soft skills.

Харківський ІТ Кластер пишається тим, що наша організація — це частина індустрії, що стрімко розвивається, а також одного з драйверів, який змінює регіон у нову й ефективну соціальну систему, яка комфортна для проживання, навчання і роботи.

Коментарі