DataArt підготував перший випуск школи QA-інженерів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський центр розробки DataArt випустив перший курс QA School для початківців в IT.

До першого набору QA-школи увійшло близько 30 осіб, переважно студенти без досвіду роботи в IT. Вікових обмежень не було, критерії відбору – вмотивованість, якість розв’язання завдань на логіку та мислення, а також високий рівень володіння англійською мовою. Навчання було безкоштовним.

За два місяці студенти прослухали дев’ять лекцій із мануального та автоматизованого тестування. Менторами школи стали досвідчені інженери-тестувальники: Сергій Обруч (Senior QA), Максим Фесенко (QA Manual / Automation) та Юрій Кандирін (Senior QA).

Усі випускники QA-школи, які успішно завершили навчання, отримають сертифікат про закінчення QA School. А найбільш активні студенти зможуть спробувати свої сили та пройти співбесіду на практикантські позиціі DataArt.

Восени минулого року DataArt запустив першу DataArt IT School. Технічні фахівці відібрали 50 студентів, які навчалися за чотирма напрямками: дизайн, .NET, JS, QA. Учні познайомилися з базовими поняттями технологій, визначилися, чим хотіли би займатись у майбутньому.

Харківський центр розробки DataArt – один із найбільш відкритих для тих, хто робить перші кроки в IT: у 2017 році до нас прийшло 16 практикантів. Зараз в DataArt багато практикантських вакансій для розробників на PHP, QA-інженерів, mobile-розробників, і список постійно оновлюється.

Минулого року DataArt розпочав співпрацю з 320 IT-фахівцями в Україні, а практиканти та джуніор-фахівці становили близько 30% людей, найнятих у 2017 році.

DataArt планує розширити співпрацю з молодими фахівцями. 1 червня харківський офіс DataArt проведе Open Students Day для всіх, хто цікавиться роботою в IT.

Коментарі