Генератор зовнішності та Smart-man: чим дивували учні Кочетоцької санаторної школи.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

⚡ 14 січня у межах меморандуму про співпрацю Kharkiv IT Cluster завітав до 9-го класу Кочетоцької санаторної школи.

💫 Сфера IT стрімко розвивається і багато учнів чули вже про IT, але цих знать не вистачає, щоб обрати свій вектор у майбутній професії. На початку гри питування Slido показало: 44% учнів 9-го класу знають дуже мало про IT, хоча дехто з них дуже прагне туди потрапити. Kharkiv IT Cluster мав велику відповідальність розповісти дітям про основні напрями в IT та професії, які є зараз популярними та на які є попит.

🤩 Під час гри Kids2IT, де кожен може вибрати професію, яка його зацікавила, учні створити дві команди. Кожна з команд працює над розробкою сучасного продукту, дотримуючись усього циклу розробки. В кінці гри — презентація власних проєктів.

Генератор зовнішності 🤠

Обрати одяг без додаткових зусиль, але з таким же результатом, що й у примірочній — саме таку можливість дає «Генератор Зовнішності». Кібер-дзеркало у повний зріст, яке має всю базу актуальних колекцій із магазинів. За допомогою цього дзеркала люди зможуть одразу побачити себе в обраних речах, а також змінювати його колір та додавати аксесуари.

«Ми розробили продукт, що називається «Генератор зовнішності». Термін розробки такого продукту приблизно два місяці. В наш генератор входять голосовий асистент, соціальні мережі та блютуз. У торгівельному центрі або магазині одягу користувачі можуть підійти до монітора і там буде висвічуватись багато образів на вибір», — каже учасниця гри Ксенія, учениця 9-го класу.

Smart-man 🤖

Розробка другої команди учнів — універсальний робот помічник. Він об’єднав в собі безліч корисних функцій: пилосос, посудомийка, пральна машина. Робот розрахований на тих людей, які не бажають запрошувати додому хатню робітницю, а самостійно не мають змоги виконувати домашні справи. Такий робот буде корисним не тільки в хатніх справах, а й стане справжнім другом. Робот має колонки та мікрофон, завдяки яким він увімкне для вас улюблену музику.

Юні розробники виконали прототипи з паперу та до деталей намалювали дизайн в кольорах. На кінцевому опитуванні в Slido 71% дітей вирішили розглянути для себе IT-професії. Тому для всіх зацікавлених ми підготували сервіс «Портал абітурієнта», який розповсюдили серед учнів.

Kharkiv IT Cluster безмежно пишається роботою учнів Кочетоцької санаторної школи та чекає на нову зустріч!

Коментарі