Підписано меморандум про співпрацю з Кочетоцькою санаторною школою 🥇

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster розширює співпрацю зі школами.

👓 14 січня до проєктів та ініціатив Kharkiv IT Cluster приєднався чудовий сучасний заклад освіти — Кочетоцька санаторна школа. Навчальний заклад знаходиться у Харківській області Чугуївського району та має обласне підпорядкування. Нас зустріла директорка школи Наталія Володимирівна Лисак — керівниця із сучасними поглядами на викладання. 

У Кочетоцькій санаторній школі велику увагу приділяють всебічному розвитку учнів та їхньому здоров’ю. У закладі функціонує медична частина з великою кількістю фізіопроцедур для дітей з хронічними неспецифічними захворюваннями органів дихання.

З Наталією Володимирівною ми обговорили актуальність професій в ІТ, важливість діджиталізації і основні напрямки співпраці:

  • профорієнтація школярів
  • підвищення кваліфікації вчителів у сфері цифрових технологій
  • інформаційна допомога батькам. 

Розвиток IT-технологій вимагає нових знань у сфері IT. Ми пишаємося тим, що допомагаємо закладам освіти отримувати актуальні знання і використовувати їх в навчальному та позаурочному процесі 🚀

💫 Kharkiv IT Cluster вдячний за довіру та співпрацю! Ми сподіваємося, що спільні заходи будуть сприяти розвитку учнів та розширять спектр напрямів роботи школи. Запрошуємо до співпраці школи міста Харкова та Харківської області!

Коментарі