Минулорічна випускниця Олена поділилась своїм досвідом успішного складання ЗНО

Чорний шоколад, знання і уважність: що ще треба для успіху?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Нещодавно у цьому пості ми розібрали, як подолати страх і стрес перед НМТ. Проте ніяка теорія не допоможе, поки не спробуєш усе на практиці. Ми поспілкувалися з минулорічною випускницею Оленою, яка поділилась своїм досвідом успішного складання ЗНО і вступу до омріяного навчального закладу.

Як подолати стрес

Олена згадує, як перед кожним іспитом у неї пітніли долоні і як з однокласниками вірили в чудотворну силу чорного шоколаду та пригощали одне одного перед початком екзамену.

Дві вирішальні години

«Я впевнена, що у кожного українця був страх перед іспитом. Це 2 години, які вирішують твоє життя. Ритуалом перед іспитом було роздати всім моїм однокласникам чорний шоколад, аби мозок працював краще. Перший екзамен був найважчий, бо ти до кінця не розумієш, що цей перший раз вже і вирішує твоє подальше майбутнє. Було дуже страшно, але єдність класу і тато, який був поруч, заспокоювали. Коли ти вже пишеш екзамен, думки різко покидають твою голову, але то через страх. Далі, коли ти заспокоюєшся, приходить усвідомлення того, що відбувається і ти починаєш згадувати матеріал».

Уважність і впевненість

«Але коли я закінчила і вийшла з аудиторії, я зрозуміла, що це взагалі не так страшно, як я думала. Головне – це бути впевненим у своїх знаннях, адже цілий рік я вчила усе. Ще важливо бути уважним і перевірити все декілька раз.

ЗНО — це гарний досвід, я б його звісно не повторила, але, думаю, всі мають змогу достойно його пройти. А через рік згадувати свої переживання і посміхатися!».

Цей рік – про здобутки

Олена побажала вам наснаги, терпіння і багато сил на складання НМТ у цьому році:

«На жаль, зараз у нас всіх складне життя. Але потрібно не втрачати віру в краще майбутнє. Я бажаю кожному з вас «сісти у свій потяг». Попереду велике майбутнє великих людей. Менше хвилювань! І більше позитиву. Ми – українці, по-іншому бути не може!».

Коментарі