VNZ Kharkova_Kharkiv IT Cluster

Чому слід обрати університети Харкова замість ЗВО за кордоном?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Вже досі давно поміж українських абітурієнтів шириться думка, що закордонні ЗВО набагато кращі ніж українські… Проте не слід забувати, що якість освіти та репутація університетів можуть сильно відрізнятися залежно від багатьох факторів, включаючи:

 • країну;
 • конкретний навчальний заклад;
 • академічну програму;
 • професорсько-викладацький склад;
 • наявні ресурси ЗВО;
 • студентський контингент.

Чому слід обрати ЗВО Харкова?

№1. Вартість навчання та проживання

Першим, і немало важливим аспектом, є доступна вартість навчання в харківських університетах, на відміну від університетів за кордоном.

Також важливо зазначити, що вартість життя в Харкові, як правило, нижча, ніж у закордонних містах, що може допомогти вам заощадити гроші на оренді житла, харчуванні та інших витратах.

№2. Якісна освіта

Багато Харківських ЗВО відомі своєю якісною освітою, науково-дослідницькою базою та різноманітними навчальними програмами, а також є шанованими та визнаними за кордоном. До таких університетів відносять:

Ці університети випустили багато успішних випускників і визнані як на національному, так і на міжнародному рівні.

№3. Можливості для нетворкінгу та розвитку

По-перше, Харківські університети мають міцні зв’язки з промисловістю та державними установами, що надає широкі можливості для стажування, досліджень та працевлаштування. Спілкування з професіоналами обраної галузі та побудова міцної мережі, яка допоможе вам у майбутній кар’єрі є пріоритетом ЗВО.

По-друге, Харків відомий великою кількістю студентських самоврядувань, організацій та неформальних нетворкінгів. Завдяки активній участі у соціальних ініціативах молодь має можливість познайомитися з новими людьми, завести друзів та долучитися до змістовної діяльності, яка допомагає їм розвивати свої навички та інтереси.

№4. Інноваційні технології

ЗВО мають доступ до сучасних технологій, які успішно забезпечують якісну підготовку студентів в умовах повномасштабного вторгнення, таких як:

 • Moodle
 • ПНС
 • Google

Завдяки вебінарам, лекціям та курсам, які проходять в університетах за підтримки провідних спеціалістів, шанс стати кваліфікованим випускником максимально зростає!

Більше про вступ дивись на Порталі абітурієнта!

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. Vstup-2023_Kharkiv-IT-Cluster
 2. vstupna-kampaniya-2023-razom-iz-kharkiv-it-cluster
 3. нмт-2023

Коментарі