Від участі в Boot Camp до роботи в компанії мрії, або CV як крок у майбутнє!

Від участі в Boot Camp до роботи в компанії мрії, або CV як крок у майбутнє

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Ви нещодавно закінчили IT-курси або у вас уже є досвід роботи над проєктом чи на фрилансі? Бажаєте знайти роботу мрії та стати частиною IT-ком’юніті, але не знаєте, з чого почати? Почніть зі складання CV — це безпрограшний крок до успіху!

Редакція Kharkiv IT Cluster підготувала для вас декілька рекомендацій зі структури вашого СV.

  • Резюме для IT-компанії завжди має бути англійською, обов’язково у форматі PDF і складатися не більше ніж із двох сторінок.
  • У шапці CV потрібно вказувати лише ім’я та прізвище і трохи нижче — бажану посаду.
  • У контактній інформації маст-хев пунктами мають бути: місто проживання, контактний телефон, адреса електронної пошти, клікабельні посилання на LinkedIn і Skype.
  • Потім слід описати свої хард-скіли, наприклад:
    — experience with JavaScript, HTML;
    — knowledge of Scrum, Kanban, SDLC;
    — business communication experience тощо.
  • Далі — довгоочікувана графа досвіду (Experience). Важливо додати релевантну інформацію щодо бажаної посади та зазначити:
    — місяці та роки перебування в компанії (або роботи над проєктом) і впорядкувати список від останнього – місця роботи до першого;
    — назву компанії (або назву проєкту та клікабельне посилання на Git);
    — посаду.
  • Графу вищої освіти (Education) оформлюємо так само, як розділ із досвідом роботи.
  • Якщо ви закінчили IT або релевантні вашій посаді курси — чудова нагода розказати про це. Додайте графу Courses до свого СV та внесіть інформацію за прикладом розділу Education.
  • Інформація щодо володіння іноземними мовами також обов’язкова. Створіть розділ Languages і додайте інформацію щодо володіння іноземними мовами, наприклад: English — Upper Intermediate.
    Невеличка порада: не додавайте знання російської та української мов.
  • Бажано також створити невеликий розділ Summary, у якому розповісти рекрутеру про свою мету, професійні навички (наприклад, з комунікації або організації процесів) тощо.
  • Щодо фото, то, звісно, CV оживає, коли в ньому є ваша фотокартка, але згідно з опитуваннями серед спеціалістів-рекрутерів це не грає значної ролі у вашому працевлаштуванні. Використовуйте фото на кшталт фотокартки в паспорті, але цього разу… посміхніться.
  • Помірний креатив у CV — чудова ідея. Спробуйте використовувати онлайн-платформи з шаблонами резюме (наприклад, Canva, Cvmaker або VisualCV). Але уникайте строкатих тем і дотримуйтесь консервативного стилю: використовуйте не більше двох шрифтів та слідкуйте за форматуванням документу.
    І ще маленька порада: не полінуйтеся зробити спелчек у Microsoft Word або Документах Google. Помилки трапляються у всіх, однак ваше CV створює перше враження про вас. Зробіть його ідеальним! Кілька хвилин на перевірки допоможуть уникнути помилок через неуважність.

Створення CV — це невелика, але дуже важлива частина шляху до працевлаштування.
Особливу увагу під час скринінгу резюме рекрутери приділяють саме хард-скілам і розділу з досвідом роботи над проєктами. Найцінніше для них — професійний бекграунд (і адреса електронної пошти в шапці резюме, звісно).

Бажаєте створити власний застосунок під керівництвом крутих експертів IT-компаній Харкова та зазначити його у своєму CV?

Хакатон у межах проєкту Boot Camp від Kharkiv IT Cluster саме для вас!
Ви можете вибрати будь-який напрям, за яким бажаєте втілити мрію в життя: PR, QA, Web-design, Back-end та багато інших.
Старт проєкту вже цієї осені. Приєднуйтесь до Kharkiv IT Cluster у соцмережах, щоб не проґавити реєстрацію на проєкти, а також цікаві новини від нас.

Ми у:

Telegram
Instagram
Facebook

Коментарі