Big Data для поліпшення інфраструктури міста: проект Асоціації географів США

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

П’ятого лютого представники Kharkiv IT Cluster зустрілися з делегацією Асоціації географів США під керівництвом головного географа Держдепартаменту США Лі Шварца. Учасники з американської сторони відзначили, що вже знають про діяльність кластера і харківських IT-фахівців – їх робота славиться високим рівнем якості.
Темою обговорення став новий проект Secondary Cities project, що стосується великих міст, які не мають статусу столиць, і який впроваджується Американською асоціацією географів за підтримки Державного департаменту США. Головний фокус проекту – створення відкритих баз даних, що сприятимуть розвитку електронної інфраструктури міста та управління міським середовищем.
Виконавчий директор Kharkiv IT Cluster Наталія Виноградська, глава наглядової ради Kharkiv IT Cluster Олександр Медовой представили американській делегації можливості компаній-учасників кластера, а також заявили про намір підтримати розвиток цього проекту в Харкові й сприяти його якнайшвидшому запуску.
Крім того, на зустрічі були присутні представники компаній-учасників Kharkiv IT Cluster, які входять до комітету з міжнародного маркетингу: AltexSoft, Rozdoum, VERNA. Вони розповіли про приклади проектів, які могли б стити в нагоді в рамках Secondary Cities project.
Kharkiv IT Cluster має намір взяти участь в реалізації даної ініціативи Асоціації географів США і Держдепартаменту США.
Підпишіться на наші новини, щоб бути в курсі україно-американського проекту Secondary Cities project!

Коментарі