SoftServe передав 4 тонни засобів індивідуального захисту лікарям у 7 містах України

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Одразу після оголошення карантину SoftServe анонсував про рішення скерувати 10 млн грн на підтримку медичних закладів у боротьбі з пандемією коронавірусу. Гроші перерахували у корпоративний Благодійний фонд «Відкриті очі» та скерували на вирішення нагальних медичних потреб у семи містах України, де розташовані офіси компанії. Паралельно, працівники компанії зібрали ще близько 3 млн гривень, а на сайті Фонду кожен охочий може перерахувати кошти на проект Нокаутуймо COVID-19, де вже зібрано близько 800 тис. грн пожертв. 

У фокусі Фонду опинилися опорні та лікарні для прийому “другої хвилі” хворих, куди скеровують пацієнтів з підозрою на коронавірус. 

«Ретельно проаналізувавши ситуацію, досвід інших країн та статистику МОЗ, згідно з якою кожен четвертий хворий – це лікар, ми прийняли рішення скерувати усі зібрані кошти, а це близько 14 млн гривень, на якісний захист для медичних працівників, та апарати ШВЛ, яких критично не вистачало в Україні на момент початку пандемії ”, – наголошує співзасновник та член Ради директорів SoftServe та голова БФ «Відкриті очі» Тарас Вервега.

Фонд придбав та за підтримки волонтерів SoftServe передав 19-ти лікарням Києва, Дніпра, Харкова, Івано-Франківська, Львова, Чернівців та Рівного понад 4 тонни (близько трьохсот ящиків) захисних комбінезонів та окулярів. Засоби індивідуального захисту були доставлені з Гуанчжоу, Нінгбо та Тяньіні і відповідають тому ж рівню захисту, що уханські лікарі використовували під час першого спалаху Covid-19.

Kyyiv-414x311 SoftServe передав 4 тонни засобів індивідуального захисту лікарям у 7 містах України

“Під час закупівель ми натрапили на неабиякі виклики – на доставку певного обладнання потрібно чекати до травня-червня (почали кампанію ми – в середині березня). Були випадки, коли країни закривали експорт товарів медичного призначення, а в нас вже були договори на етапі підписання з постачальниками з тих країн і, врешті, нам потрібно було починати пошуки постачальника, з сертифікатами якості та усіма необхідними документами, спочатку, – розповідає Вікторія Міщук, в.о. директора БФ “Відкриті очі”. – На сьогодні, нам вдалося закрити  частину нагальних потреб у засобах захисту та придбати експрес-тести на Covid-19. Більшість цих засобів ми вже передали, решту передаємо зараз у лікарні семи міст України”. 

Загалом на даний момент Фонд придбав та передав медичним установам: 

2 апарати ШВЛ (виробник “Блізар”, Україна)

11 500  масок респіраторного типу (країна – виробник Україна)
7 500 костюмів індивідуального захисту для лікарів (країна – виробник Китай)

4 000 захисних окулярів (країна – виробник Китай)

1 000 масок респіраторного типу 3М (країна – виробник США)
600 медичних лікарських костюмів
1 860 тест-систем (типу “One Step Test COVID-19 IgG / IgM device”). 

Harkiv-360x480 SoftServe передав 4 тонни засобів індивідуального захисту лікарям у 7 містах України        Ivano_frankivsk2-scaled-360x480 SoftServe передав 4 тонни засобів індивідуального захисту лікарям у 7 містах України

Працівники SoftServe також допомагають органам місцевого самоврядування та державним установам розробити та впровадити технологічні рішення для боротьби з COVID-19. Прикладом такої допомоги стала розробка інтернет-платформи «STOP COVID-19» та чатботів для Львівської обласної ради, яку пізніше доповнили даними зі всієї України. Платформа містить вичерпну інформацію про перелік та контакти медичних установ із зазначенням контактів сімейних лікарів, а також  актуальну карту поширення Covid-19 в Україні.

CHernivtsi2-scaled-414x233 SoftServe передав 4 тонни засобів індивідуального захисту лікарям у 7 містах України

Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 7000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

 

Про Благодійний Фонд «Відкриті очі»

У 2014 році у SoftServe був заснований корпоративний Благодійний фонд «Відкриті очі». На початку Фонд відігравав роль внутрішнього майданчика для збору коштів та реалізації благодійних проектів працівників компанії, до яких вони також долучались як волонтери. У 2017 році фандрейзингова платформа Фонду www.openeyes.org.ua стала відкритою для зовнішніх донорів. З цього часу не лише працівники SoftServe, але й усі охочі мають можливість долучатися до фінансування благодійних ініціатив Фонду.

Коментарі