Зустріч з фокус-групою в рамках ініціатива ITKharkiv: Open4talents за пiдтримки USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster провів зустріч з батьками студентів з різних областей України, аби дізнатись, чому вони обирають Харків для навчання та з якими проблемами стикаються при вступі.


Нещодавно пройшла онлайн-зустріч в рамках ініціативи «ITKharkiv: Open4talents» від Kharkiv IT Cluster за підтримки USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

В ініціативі ми розкриваємо ІТ-Харків та можливості розвитку у ньому для майбутніх студентів з інших міст. Саме тому нам було важливо поспілкувалися з батьками студентів, які вже навчаються в харківських університетах, аби дізнатися про їхній реальний досвід і потреби.

В ході зустрічі батьки поділились, що найголовнішими критеріями для них були безпечність, популярність університету, рівень життя і заробітної плати та наявність офісів великих компаній з можливістю працевлаштування.

Ми вдячні батькам за їхню відвертість! Тож тепер наше завдання — розповісти про Харків, як одну з найкращих локацій для навчання та кар’єрного розвитку, абітурієнтам та батькам з усієї України.

student Зустріч з фокус-групою в рамках  ініціатива ITKharkiv: Open4talents за пiдтримки USAID «Конкурентоспроможна економіка України»

Якщо ви та ваша дитина обираєте місто для навчання, — розвійте усі сумніви в ініціативі «ITKharkiv: Open4talents» та переконайтесь, що Харків ваш найкращий вибір.

Слідкуйте за новинами Kharkiv IT Cluster і ставайте успішними вдома!

Коментарі