ЗНО на 200 балів!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Кожного року Kharkiv IT Cluster вітає відмінників ЗНО з предметів STEM та англійської мови. Цього разу таких талановитих випускників у Харкові та Харківській області — 34!

16 липня Kharkiv IT Cluster зібрав у UNIT.City рекордсменів ЗНО-2021, а також привітав викладачів, директорів шкіл та батьків, які  допомагали випускникам готуватися до іспитів і підтримували їх. На першій зустрічі були присутні 12 випускників із 7 шкіл Харкова. 

it-cluster-108-scaled-414x276 ЗНО на 200 балів!

Ми вдячні компаніям EPAM, NIX, APIBEST, INSART, CodeTiburon, які підтримали випускників подарунками.  


На нагородження завітали представники IT-компаній Харкова для того, щоб особисто привітати рекордсменів. Окремо хочемо подякувати Івану Міхєєву, Senior Resource Development Lab Head у EPAM, та Антонові Шкоропатенку, COO UNIT.City в Харкові, які своїми промовами дали мотивацію дітям рухатися далі й не зупинятися на досягнутому. 

«Круто, що в нас у майбутньому будуть такі спеціалісти, як ці талановиті діти. Хочеться побажати їм визначитися з подальшим напрямком розвитку, щоб такої проблеми в них більше не було, щоб вони точно знали, куди вони йдуть і які кроки їм потрібно робити. Також хочеться побажати їм, щоб вони отримували задоволення від закладу, де вони навчаються і від того, що вони вивчають. Взагалі в подальшому, щоб вони кайфували від того, що вони роблять», — побажав випускникам Іван Міхєєв, Senior Resource Development Lab Head у EPAM.

it-cluster-49-scaled-414x276 ЗНО на 200 балів!

Окрім офіційної частини нагородження й вручення подарунків, для  гостей було проведено екскурсію, під час якої вони змогли подивитися, де і як працюють IT-спеціалісти, а також запитати про перспективи галузі та майбутні тенденції. 

«Було дуже приємно поспілкуватися із юними талантами, які вже себе проявили. Класно, що Kharkiv IT Cluster проводить такі заходи, бо саме так у дітей з’являються життєві орієнтири. Вони мають змогу побачити, як живуть дорослі люди, й орієнтуються на одні з найкращих прикладів. Під час подібних заходів діти мають змогу побачити круті локації у Харкові, поспілкуватися один з одним і знайти однодумців. Треба проводити більше таких івентів для молоді. Хотілось би побажати їм розвиватися всебічно. Те, що вони мають якісь свої сильні сторони — це добре, але треба пробувати більше, треба старатися поліпшувати й свої слабкі сторони, адже це буде ще більше їх виділяти та розвивати»,    поділився враженнями від зустрічі Антон Шкоропатенко, COO UNIT.City в Харкові.

it-cluster-71-scaled-414x276 ЗНО на 200 балів!

Після урочистої частини всі присутні мали змогу поспілкуватися й познайомитися ближче одне з одним, а також дізнатися про те, хто куди вступатиме, і поставити інші питання, що хвилюють молодь під час вступної кампанії.

«Дуже кльово, дуже цікаві люди тут зібрались і дуже круті організатори. Це крутий івент для створення ком’юніті, в якому кожен може дізнатися щось нове, знайти для себе корисні знайомства та контакти, а також поспілкуватися з іншими талановитими випускниками. Це класно, що є організації, які надають такі можливості»,  — поділився думками Максим, випускник Наукового ліцею-інтернату «Обдарованість», який склав ЗНО з математики на 200 балів.

it-cluster-55-scaled-414x276 ЗНО на 200 балів!

«Мені дуже сподобалась зустріч, тому що я побачила багато можливостей для себе, зрозуміла, до чого треба прагнути, на що можна розраховувати й що мене може чекати в подальшому»,  — розказала випускниця ХП НВК «Гімназія ОЧАГ» Алієва Ельміра, відмінниця ЗНО з англійської мови.  

it-cluster-54-scaled-414x276 ЗНО на 200 балів!

У такій легкій і невимушеній атмосфері всі швидко знайшли спільну мову, хоча бачились уперше! 

it-cluster-94-scaled-414x276 ЗНО на 200 балів!

Хочемо подякувати директорам, класним керівникам та вчителям, які були присутні на зустрічі: Довженку Олександрові Миколайовичу, Середі Ларисі Василівні, Сімбірській Лілії Володимирівні, Прохоренко Ірині Олександрівні.  

it-cluster-81-scaled-414x276 ЗНО на 200 балів!

Kharkiv IT Cluster радий об’єднувати молоду й талановиту молодь та бути майданчиком для їх подальшого розвитку!  

Ми дуже вдячні компаніям-учасницям, що брали участь у заході й підтримали випускників: EPAM, UnitCity, NIX, APIBEST, INSART, CodeTiburon.

 

Коментарі