ЗНО математика: BOT Challenge

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

За 100 днів до ЗНО з математики бот розпочав підготовку випускників до складання іспиту

Харківський національний економічний університет у партнерстві з провідною українською ІТ-компанією SoftServe оголосив про початок всеукраїнського щорічного змагання «ЗНО математика: BOT Challenge».

Бот має на меті спростити підготовку учнів до складання Зовнішнього незалежного оцінювання, дати можливість самостійно та безкоштовно повторити здобуті протягом навчального процесу знання.  Він не лише перевіряє, але й допомагає відпрацювати вирішення завдань у такому форматі, як це буде необхідно на ЗНО.

Проект втілений у чат-боті «HNEU_ZNO_math_bot»  в месенджері Telegram.

«Маємо невтішну статистику — минулого року третина школярів продемонстрували рівень знань з математики нижче середнього показника. Для компанії SoftServe розвиток освіти є ключовим напрямком соціальної відповідальності. В рамках співпраці з університетами ми стало підтримуємо низку ініціатив: інтернатура, crash-курси, інкубатори, чат-бот в Телеграмі», – В’ячеслав Лаптєв, IT Educational Program Manager в SoftServe.

До 18 травня 12:00 потрібно проходити завдання, які надсилає чат-бот “HNEU_ZNO_math_bot. За їх успішне вирішення нараховуються бали. Результати всіх учасників складаються у рейтинг. Три учасники, які наберуть максимальну кількість балів, отримають цінні призи – планшети Apple iPad. 

Минулого року за період підготовки до ЗНО-2019 чат-ботом скористалися 6095 учнів зі всієї України

Участь у чемпіонаті – безкоштовна, попередня реєстрація – не потрібна.

Коментарі