Життя проекту: підсумки конференції для неайтішніков

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster став генеральним партнером конференції для неайтішників “Життя проекту 3.0”. Пройшла вона 13 жовтня в Fabrika.Space за підтримки A Level і Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.

Для учасників це був перший крок до світу високих технологій. Вони прийшли послухати, як знайти свою першу роботу в галузі, що потрібно для цього знати та вміти і які професії в ній затребувані. І для всіх справедливо одне твердження: тут немає випадкових людей. HRи часто зустрічають не по одежині, а по скілу, а запорукою успіху є працьовитість і готовність постійно вчитися. Галузь динамічна, включає безліч напрямків і відкриває двері різним фахівцям. У ній є місце і радіоинженеру, і психологу. Хто розумний і наполегливий, обов’язково знайде місце під сонцем.

Мотиваційний спіч директора Kharkiv IT Cluster Ольги Шаповал укріпив ці твердження:

Зростання індустрії

Згідно з даними дослідження, яке провела компанія Price Waterhouse Coopers на замовлення Kharkiv IT Cluster, до 2025 року обсяг ІТ індустрії Харкова подвоїться. Це означає, що за різними оцінками буде потреба додатково у 25 тисячах фахівців. Тільки уявити: це число жителів вже тягне на 2 невеликих міста.

У Харкові високі технології вже охопили такі сфери, як ігрова індустрія і розваги, медицина і охорона здоров’я, страхування і банкінг, телекомунікації, fintech і багато іншого. І прямо зараз вони вже чекають на нових співробітників.

Освіта понад усе

Більше 80% співробітників галузі – з вищою освітою. Деякі сміливці ще й з двома, або навіть з науковим ступенем. Проте, основним джерелом професійних знань айтішники вважають самоосвіту. Словом, універ дає хліб з маслом, а самоосвіта ще й смачні добавки на бутерброд.

І, нарешті, англійська мова

Так склалося, що саме вона стала мовою високих технологій. І нам в якійсь мірі пощастило: в ній немає ні відмінків ні ієрогліфів. Так що, вивчити її на достатньому для спілкування рівня не складає великих труднощів. Особливо, якщо на ньому пишуться команди.

Підсумок: вчитися і не боятися пробувати нове. ІТ сфера любить сміливців і є відкритою для найзухваліших ідей, просто знахідка для покоління У. А оскільки один з головних викликів для зростання галузі – це приплив нового якісного персоналу, то це крута можливість самореалізації для активних людей. І Kharkiv IT Cluster, в свою чергу, буде продовжувати реалізацію проектів та ініціатив з розвитку середовища для зростання технологічного бізнесу та розповідати їм про нові можливості.

 

Коментарі