ЖИТИ В IT-ПАРКУ MANUFACTURA: СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ IT СПЕЦІАЛІСТІВ.

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Для комфортного життя і продуктивного робочого процесу в MANUFACTURA є все, що необхідно:

smart-квартири з ремонтом «під ключ», зелена архітектура подвір’я, готель, алеї для прогулянок, ресторани та кафе, open-space, офіси коридорного типу, коворкінг, зали для конференцій, магазини та спортзал.

▪️АПАРТАМЕНТИ

Жодних заторів, неприємних сусідів і організаційних складнощів, адже в IT-парку можна придбати smart-квартири для себе або корпоративних зустрічей. Житло з довільним плануванням реалізується з чистовою обробкою або з дизайнерський ремонтом. За замовчуванням пропонуються 15 варіантів оформлення, розроблених відповідно до принципів ергономіки, раціональності і комфорту.

▪️ПОБУТ

Жити в IT-парку – означає забути про побутові питання. Якщо виникає якась проблема, її миттєво вирішує керуюча компанія: прибирання і ремонт покладаються на плечі співробітників комплексу. Якщо ви інвестор, керуюча компанія візьме на себе пошук орендарів, контроль оплати, заселення і виселення.

▪️ГОТЕЛЬ

В IT-парк Manufactura можна сміливо запросити закордонних інвесторів або партнерів. Для гостей комплексу передбачено комфортабельний готель на 12 номерів. Тут зручно проводити зустрічі і переговори та не турбуватись про сторонніх візитерів. Доступ в Апарт-готель здійснюється за допомогою окремого ліфта та сходів, що виключає перетин з офісними співробітниками і постійними мешканцями. В’їзд на територію комплексу здійснюється за перепустками.

 

У червні 2019 року IT-парк Manufactura був нагороджений Дипломом Лауреата Business Olimp Awards в номінації «Кращий проект IT-нерухомості 2019 року» за реалізацію унікального багатофункціонального проекту, застосування інноваційних технологій, створення умов безпеки і комфорту.

 

Коментарі