Життя у преміум-сегменті: як High Hills поєднує бренди

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Що потрібно людині для комфортного життя? Напевно, на це запитання кожен з нас має свою відповідь і не знайти двох людей з абсолютно однаковими бажаннями. А ось на
запитання: “Що для комфортного життя може зробити девелопер?”, – вирішили відповісти у “Строй Сіті Development Group ”.

У компанії проаналізували запити інвесторів, які купують житло преміум-класу. І виявилося, що бізнесменам чи айтішникам мало запропонувати хорошу нерухомість у вдалому місці.

“Тоді ми вирішили піти за клієнтом”. Близько півроку займалися аналізом його способу життя, цілей, інтересів та захоплень. Ми запитували які книги та фільми він дивиться, чому присвячує вільний час, як проводить вихідні дні? Що викликає у нього негативну реакцію? Чим надихається? Саме так народилася концепція “High Hills надихає та об’єднює бренди”, – розповідає директор з маркетингу “Строй Сіті Development Group ” Тетяна Тону.

Такий підхід передбачає колаборацію з відомими брендами, які можуть зробити життя клієнта максимально комфортним. Першим партнером нас, як девелопера став фітнес- клуб преміум-класу Tetra. Саме тут, під наглядом провідних тренерів та дієтологів Харкова, клієнти Строй Сіті зможуть досягати поставлених цілей у спорті та здоров’ї. А щоб оцінити переваги Tetra, усі покупці житла матимуть безкоштовний місячний абонемент.

Втім, не єдиним спортом. При покупці нового житла, навіть під ключ, завжди виникає питання його облаштування. Допомогти з цією проблемою покликана колаборація High Hills із мережею салонів інтер’єру преміум-класу Freedom. Італійські та іспанські меблі, кухні, освітлення, сантехніка, текстиль та аксесуари – все це не залишить байдужим навіть тих, хто давно звик до розкоші.

Ми у Строй Сіті впевнені, що сервіс та програми лояльності повинні відповідати все більш зростаючим запитам наших клієнтів. Основною метою колаборацій з іншими брендами є
створення деякого клієнтського ком’юніті, для якого будуть доступні привілейовані продукти та бонуси. За той час, поки триває будівництво комплексу HIgh Hills, плануємо
створити справжню колекцію продуктів і брендів, здатних забезпечити необхідний рівень сервісу.

Вже зараз йдуть переговори з кількома можливими партнерами, серед яких салон престижних авто та будинок сімейних цінностей Empire Hall. Останній пропонує елітні елементи декору, а також меблі, кухонне приладдя та посуд від провідних дизайнерів.

Надалі, обіцяємо список доповнювати. Згодом у компанії плануємо охопити всі сфери, необхідні для комфортного життя – від спортивних залів до дитячих установ, від автомобілів до новинок від провідних дизайнерів. Незмінним залишається одне – всі ці можливості будуть доступні інвесторам у рамках програми High Hills Loyalty. А значить – разом із квартирою в одній із веж клієнти отримують ексклюзивний доступ до товарів та розваг преміум-сегменту. Життя в High Hills – це забезпечити всі складові вашого комфорту.

Комплекс High Hills включає дві вежі з 286 квартирами від однієї до п’яти кімнат (49-206 квадратних метрів). На останніх поверхах будівлі розташовані пентхауси, а на другому та сьомому є просторі озеленені тераси.

З іншого боку, комплекс не обмежується лише житловими приміщеннями. У High Hills можна знайти місце для офісу чи шоуруму, для занять йогою або просто релаксу, для ділового ланчу з колегами або побачення з другою половинкою у затишному кафе. Крім цього, комфорт інвесторів та їх гостей забезпечить великий підземний паркінг, обладнаний, зокрема, пристроями для заряджання електрокарів, електромопедів.

High Hills – це простір, який стане вашим будинком. Жодному з клієнтів більше не доведеться замислюватися над побутовими питаннями та складнощами. Замість цього можна просто насолоджуватися життям, не виходячи за межі комплексу.

Коментарі