Завершився перший інтенсивний курс з програмування від Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

22 листопада минуло останнє заняття на першому курсі з програмування в рамках проекту Kids2IT. На святковому занятті школярі отримали офіційні сертифікати, заряд мотивації від IT-директорів Kharkiv IT Cluster – Едуарда Рубіна, Telesens, і Романа Катеринчика, Artjoker, а також поласували святковим тортом.
Нагадаємо, що курс складався з п’яти офлайн-лекцій і онлайн- домашнього завдання – це 75 задач з програмування. За результатами рішення прикладів вибудовувався рейтинг учнів і викладачів. Отже, наша статистика: на перше заняття записалося 140 школярів. З них 109 розв’язала хоча б одну задачу протягом курсу. 20 школярів набрали найвищий бал. Микола Арзубов – ініціатор проекту, автор програми і викладач курсу – провів серед них фінальну олімпіаду на звання кращого студента Kids2IT.
З упевненістю можна сказати, що перший курс – успішний, а значить буде новий набір. Ми плануємо допрацювати програму, оновити систему до весни 2016 і дати всім викладачам інформатики Харківської області безкоштовний доступ до неї для проведення занять з дітьми.
Наступний етап проекту – екскурсії в IT-компанії. Хто хоче запросити школярів в свій офіс і показати всі переваги роботи в IT? Ми відкриті до пропозицій!

Коментарі