Prof2IT

Завершено перший модуль курсу для викладачів від Kharkiv IT Cluster та It-Jim

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
Перший модуль курсу «Прикладний комп’ютерний зір: від класичної обробки зображень до машинного та глибинного навчання» в межах проєкту Prof2IT від Kharkiv IT Cluster і компанії It-Jim завершено!

За цим курсом підвищують кваліфікацію 17 викладачів ІТ-напрямів із більш ніж десяти вишів і коледжів Харкова.

Вони вже актуалізували свої знання з питань обробки зображень у системах комп’ютерного зору, виділення їхніх окремих ознак, виявлення та відстеження об’єктів. А також взяли участь у практичному семінарі, де разом із викладачем закріпили отримані знання шляхом розв’язання актуальних практичних задач.

Спікерами першого модулю курсу були висококваліфіковані фахівці компанії-учасниці Харківського ІТ Кластера It-Jim:
  • Горовий Євген, CEO компанії It-Jim, кандидат фіз.-мат. наук;
  • Виплавін Павло, СТО компанії It-Jim, кандидат фіз.-мат. наук.
Отримані знання викладачі зможуть упроваджувати в освітні курси, які вони викладають. Тобто цей проєкт підвищить не лише їхню кваліфікацію, а і якість освіти та рівень знань студентів, у яких вони викладають.

Вже зараз триває навчання за другим модулем курсу, під час якого учасники поновлюють свої знання з питань крафтингу ознак, нейронних мереж, класичного машинного та глибинного навчання в системах комп’ютерного зору.

Учасники, які успішно завершать цей курс, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації, що відповідає вимогам Міністерства освіти і науки України.

Якщо ви не встигли зареєструватись на курс як учасник або компанія, фахівці якої будуть спікерами, — не переймайтеся.

Вже навесні ми готуємо нові цікаві напрями для підвищення кваліфікації в межах проєкту Prof2IT та запрошуємо вас до участі в ньому. Слідкуйте за нашими новинами та залишайте свої попередні реєстрації ТУТ.

Коментарі