Запрошуємо менторів до мережі безкоштовних клубів кодування для дітей Code Club Україна!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Проєкт Code Club Україна шукає менторів до мережі безкоштовних клубів кодування для дітей та підлітків. Ми навчаємо дітей комп’ютерній грамотності та готуємо до майбутнього, де технології є невід’ємним аспектом життя.


Якщо ви готові раз на тиждень приділяти годину часу на онлайн-заняття з дітьми та підлітками 8-17 років, ми будемо раді разом популяризувати IT-галузь та менторську діяльність в Україні.

Ми шукаємо менторів, які зможуть проводити заняття з напрямків: Scratch новачок, Scratch базовий, Scratch просунутий, HTML/CSS, Python. Ми пропонуємо готову програму курсу, навчання менторству, розвиток особистого бренду, покращення soft-skills та усі бонуси члена нашого IT-ком`юніті. Якщо ви готові стати частиною великої команди Code Club Україна та створювати IT-майбутнє країни разом, реєструйтеся за посиланням.

Реєстрація


У Харківській області Code Club Україна активно функціонує з 2017 року. Починалося все з кількох клубів при загальноосвітніх закладах, а до кінця 2018 року їх налічувалося вже близько 50. До нашої ініціативи долучилася мережа муніципальних бібліотек м. Харкова і завдяки такому партнерству нам вдалося популяризувати ініціативу Code Club у середовищі працівників бібліотек. Нам вдалося підготувати з числа фахівців-бібліотекарів 38 асистентів для менторів, які вели заняття у клубах при міських бібліотеках. Всього за час існування проєкту у Харківській області в офлайн-форматі пройшло навчання більше 500 дітей. А від початку 2020-го, коли Україна стала першою з всесвітньої мережі клубів, хто перейшов онлайн, в гуртках області вивчилось 150 учнів.


Проєкт Code Club Україна є частиною Міжнародної волонтерської ініціативи Code Club World, заснованої у 2010 році у Великобританії. Першим іноземним філіалом у 2013 році став саме Code Club Україна. А зараз всесвітня мережа об’єднує більше 20 країн світу, які надають дітям безкоштовні знання з IT та кодування. Code Club Україна діє у 17 регіонах країни. Загалом з проєктом за час його існування співпрацювали 1350 менторів і ми віримо, що разом зможемо збільшити цю кількість і перетворити менторство на тренд.


Наразі триває набір менторів для проведення занять у нових дистанційних та очних навчальних групах. Ми поставили собі за мету сформувати 35 таких груп і поки виконали план пошуку менторів приблизно на третину. Тож, якщо ви готові ділитися своїми знаннями та досвідом з юними програмістами, долучайтесь. Ми будемо раді, якщо разом з вами почнеться наш спільний шлях творення майбутнього для дітей!

Коментарі