Запрошення від партнера Kharkiv IT Cluster – будівельної компанії «Авантаж» … В епіцентр якості життя!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Починається раннє бронювання в найспокусливішій і видовій 3-й черзі ЖК «Люксембург», що будується на вул. Динамівська, 3.

Житловий комплекс класу «Люкс» – один з найбільш амбітних і новаторських проектів компанії «Авантаж». Це смілива спроба створення ідеальної моделі міського середовища проживання.

Найзавидніші квартири навпроти найбільшого колеса огляду в Україні готові познайомитися з Вами в офісі «Авантаж» за адресою: г. Харьков, ул. Культури, 20-в

Вартість і планування квартир на сайті.

☎ Додаткова інформація за телефонами:
0 800 21 80 80 (безкоштовно).

  • «Люксембург» позиціонується як простір «європейського» способу життя в мальовничому і престижному оточенні. Тут реалізована концепція тотальної комфорт-зони, починаючи від квартир, закінчуючи територією двору.
  • В просторих квартирах кожен зможе організувати свій неповторний комфорт на площах від 50 до 220 метрів і в деяких випадках зробити його дворівневим !!!
  • Продуманий дизайн, функціональність, міцність і безпеку дитячих і спортивних майданчиків. Коректне зонування дворового простору для будь-якого віку.
  • Великий дворівневий підземний паркінг на 490 машиномісць і стоянка для гостей укупі з передбаченими соціальною та рекреаційною секціями для кав’ярні, салону краси, оздоровчих і культурних центрів.

І тільки для мешканців «Люксембургу» кращий парк країни може служити і ігровим майданчиком, і біговою доріжкою.

Коментарі