Залишився всього тиждень до Summit & Awards!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Дізнайтесь інсайти венчурного ринку 2020 року від європейських та американських інвесторів на 42 Investment Summit 2020: Matchmaking from Home. Доступна повна програма та знижки на стартап-конференцію! 👏👇

1 липня — серія крутих лекцій та нетворкінгу:
💥 Фандрейзинг під час пандемії: що потрібно для залучення венчурного капіталу в SaaS — лекція Крістофа Янца, інвестора в Revolut, Couchsurfing, Zendesk, Preply & співзасновника берлінського венчурного фонду Point Nine Capital.

💥 Зміна ринку стартових інвестицій в США в 2020 році. Як вижити і рости? — лекція Кріса Беррі, серійний підприємця, співвиконавчого директора US Market Access Center, та наукового співробітника UC Berkeley.

💥 10 потужних порад для стартапів, які залучатимуть інвестиції цього року — панельна дискусія за участі Еніса Хуллі (500 стартапів у Стамбулі), Ріво Антона (United Angels VC), Чарлі Ґрем-Брауна (Seedstars), Марселя Анімукі (bValue VC).

💥 Нові виклики та можливості масштабування міжнародного бізнесу з Європи — панельна дискусія від Startup Lithuania.

2 липня — пошук інвестицій та потенційних клієнтів:
💥 Презентація результатів Ukraine Innovation Awards 2020 – першої digital-премії, що визначить найбільш активних стартап-інвесторів, найкращі кейси корпоративних та стартап інновацій, сприятиме популяризації інновацій, цифрових трансформацій, жіночого підприємництва в IT.
💥 Онлайн-матчмейкінг з інвесторами та корпораціями із США та Європи.

Заінтриговані? Встигніть придбати квитки зі знижкою в 30% по промокоду last30 👉 Реєстрація

Коментарі