Загальні збори Kharkiv IT Cluster: яким був 2020 рік

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

18 грудня Харківський ІТ Кластер провів загальні збори для мемберів і партнерів.

Ми зібрали учасників, щоб підбити підсумки 2020 року, поділитися планами на 2021 рік, а також отримати довгоочікуваний нетворкінг.

Як усе пройшло

Враховуючи карантинні обмеження, івент пройшов у змішаному форматі: офлайн у Unit.Kharkiv і онлайн через платформу Zoom.

 

У Unit.Kharkiv до нас прийшли представники таких компаній-учасниць Кластера: комп’ютерна академія «ШАГ», Academy Smart, APIBEST, Apollo Dev (Houston Software), Cloud Works, CodeIT, GlobalLogic, GoIT, Infopulse, It-Jim, ITIS, IZABILITY , MaxNet, Sloboda Studio, Telesens, VIDEAL, Artjoker, NIX, DCT, Promodo, CodeIT.

20-640x427 Загальні збори Kharkiv IT Cluster: яким був 2020 рік

Були також і представники компаній-партнерів: страхова компанія «Країна», Банк «Восток» і KredoBank.

Онлайн до нас приєднався Олександр Медовой, голова Наглядової ради Kharkiv IT Cluster і засновник AltexSoft, а також представники таких компаній-учасниць: QuartSoft, Quantum, DataArt, Gameloft, ILTI, INSART, Raccoon Gang, SoftServe, UKRSIBBANK, VERNA, X1 Group, Yael Acceptic, SPEZVUZAUTOMATIKA, Insoft.

19-640x427 Загальні збори Kharkiv IT Cluster: яким був 2020 рік

На початку загальних зборів учасників привітав Владислав Сокол, CEO UNIT.Kharkiv. Владислав розповів про роботу інноваційного парку, його зміни за 2020 рік, а також презентував концепцію UNIT.Kharkiv на 2025 рік. Потім ми провели сесію Q&A, щоб дізнатися більше про деталі успішного зростання інноваційного парку та інші проєкти Владислава.

24-640x427 Загальні збори Kharkiv IT Cluster: яким був 2020 рік

Олександр Медовой підбив підсумки роботи Харківського ІТ Кластера та ІТ-індустрії в цілому, а також поділився масштабними планами на наступний рік.

23-640x427 Загальні збори Kharkiv IT Cluster: яким був 2020 рік

Більш розгорнутими результатами роботи Харківського ІТ Кластера поділилася його виконавча директорка Ольга Шаповал. Ольга розповіла про те, яким був для Кластера цей особливий і непередбачуваний рік. Адже, незважаючи на всі труднощі, учасники Кластера та його команда досягли крутих результатів у всіх стратегічних напрямках.

Ольга також розповіла про плани роботи Харківського ІТ Кластера на 2021 рік, який обіцяє бути насиченим подіями, новими ініціативами, проєктами та співпрацею.

172636_IMG_2498-640x427 Загальні збори Kharkiv IT Cluster: яким був 2020 рік

«У 2020 році Харківський IT Кластер вийшов на новий рівень за масштабом наших проєктів та ініціатив. Об’єднавшись, IT-ком’юніті регіону сприяла будівництву кисневих трас, допомагала медикам у проєкті IT4Life, розвивала освіту й розповідала про IT-Харків на міжнародних подіях. У планах на 2021 рік — масштабувати поточні проєкти, запускати нові ініціативи та продовжувати активно ділитися досвідом з іншими регіонами», — підсумувала Ольга.

Kharkiv IT Cluster Community Awards

Харківський ІТ Кластер нагородив найактивніших учасників нашого IT-ком’юніті. Компанії отримали почесні таблички за їхній внесок у розвиток ІТ-індустрії, участь у проєктах та ініціативах Харківського ІТ Кластера, а також за всебічну допомогу в межах проєкту IT4Life.

22-640x427 Загальні збори Kharkiv IT Cluster: яким був 2020 рік

Afterparty: нетворкінг для учасників

Після нагородження спілкування продовжилося в іншому залі інноваційного парку, де в неформальній обстановці учасники обговорили між собою минулий рік, його виклики й рішення та поділилися планами на 2021 рік. Команда Харківського ІТ Кластера з радістю приєдналась до спілкування з нашими компаніями-учасницями.

15-640x427 Загальні збори Kharkiv IT Cluster: яким був 2020 рік

Загальні збори — це можливість поділитися результатами роботи всього харківського ІТ-ком’юніті: компаній, організацій, представників освітніх установ і місцевої влади. Аби досягти ще більших результатів, нам неодмінно потрібно працювати разом!

Харківський ІТ Кластер упевнений, що всі труднощі 2020 року зробили нас сильнішими, крутішими, більшими та впевненішими в наших можливостях!
Ми націлені на проривні результати майбутнього 2021 року та на якісні зміни в усіх напрямах розвитку ІТ-індустрії.

Розвиваймо середовище для технологічного бізнесу разом у новому 2021 році!

Коментарі