За вересень-жовтень SoftServe найняв рекордну кількість працівників

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Вересень та жовтень 2020 року стали рекордними по приросту для SoftServe. За перші два місяці осені компанія найняла понад 500 нових працівників в Україні, що є рекордним показником за всю історію компанії.


2020 був непростим для бізнесу загалом, в тому числі для ІТ. Одразу після оголошення пандемії деякі клієнти SoftServe зменшили об’єми замовлень або ж відтермінували роботу над новими проектами. Однак пандемія і локдаун актуалізували попит на цифрові трансформації та технологічні рішення у різних сферах, вже у другій половині літа вони почали відновлювати призупинені проекти, суттєво зросла частка нового бізнесу. Це дозволило SoftServe швидко повернутися на звичну компанії траєкторію росту.


«У нас диверсифіковане портфоліо клієнтів з різних індустрій, переважно це великі компанії, які швидко зорієнтувалися у нових реаліях, зрозуміли як керувати своїм бізнесом у цих нових умовах, та побачили для себе нові можливості. – розповідає старший віце-президент SoftServe Костянтин Пилипчук – На додачу до +500 нових працівників, найнятих в Україні, ще більш ніж 500 вакансій зараз відкрито в компанії. Лише за 3-й квартал цього року ми розпочали роботу над проектами для понад 30 нових клієнтів, загалом в роботі понад 900 активних проектів, що навіть більше, ніж в аналогічний період минулого року».


З початку року серед клієнтів ключових напрямків SoftServe, що включають рітейл, охорону здоров’я, фінансовий та енергетичний сектори, суттєво зріс попит нестандартні рішення, зумовлені пандемією. Для прикладу, виник попит на розробку різноманітних smart-рішень в рітейлі, як наприклад інструмент для контролю соціальної дистанції, цифрові сервіси у сфері охорони здоров’я, (як от розвантаження лікарів першої ланки завдяки чат-ботам з застосунком штучного інтелект), або розробку big data платформ для роботи з великим масивом даних щодо симптоматики та проявів коронавірусу серед населення для медичних та фармацевтичних компаній. Вищій попит на інновації, де все більш затребуваними стають експерти з DataSicence, AI/ML (штучний інтелект/машинне навчання), інженерів R&D та зовсім нішевих компетенцій, відображається і у композиції команди. На сьогодні в SoftServe сформувався один з найбільших у Східній Європі осередків з IoT, AR\VR\MR, Big Data, Data Science та Robotics, що налічує вже близько 400 фахівців.Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Понад 8000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Коментарі