Юні генії. Мільйонер у 14 років!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Створити власну компанію в 14 років? А чому б і ні!
Харківський ІТ Кластер розповість тобі історію успіху наймолодшого голови ради директорів в Індії — Сухаса Гопіната!

Сухас виріс у місті Банґалорі. Навчання в школі хлопцю здавалось нудним і непотрібним. Тому він вирішив покинути школу та відвідувати місцевий інтернет-клуб. Згодом Сухас почав працювати в комп’ютерному магазині, а замість зарплати вмовив власників надати йому безкоштовний доступ до інтернету.

Сухас швидко оволодів навичками роботи з комп’ютером, а згодом зацікавився програмуванням. Маючи достатньо знань у веброзробці, Сухас запропонував місцевій автомобільній компанії створити сайт. Він запевнив керівників, що сайт — це найкращий спосіб просувати їхні послуги, і вони погодились найняти молодого програміста.

Коли Сухасу було лише 14 років, він заснував власну компанію з розробки сайтів. І хоча деякі підприємці відмовлялись співпрацювати з настільки молодим керівником, Сухас впевнено йшов до своєї мети, а компанія потроху здобувала довіру. І вже через три роки філії компанії Globals Inc. відкрилися в інших країнах.

Зараз Globals Inc. має 11 філій у всьому світі, а щорічний оборот компанії складає більше 100 мільйонів доларів США.

У сучасному світі вік не є показником і тим паче не є приводом опускати руки і здаватись. Якщо маєш мрію — впевнено прямуй до мети, не зважаючи ні на які перешкоди.

Чекай на нові історії від Харківського ІТ Кластера, став вподобання та пиши в коментарях, хто надихає тебе на нові звершення!

Коментарі