Їж, вчись, люби англійську: Speaking Club для гурманів 😍

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

2 лютого для учасників закритого клубу Junior Club стартували нові зустрічі розмовного клубу від школи англійської Speaking Space

😏 Пам’ятаєте тих відчайдухів, які наважувалися їсти підозрілу їжу в мандрах? Так от ми теж вийшли на цей шлях. Нашим провідником у світ їстівного (та відносно їстівного) став Кирило Передерій, викладач англійської мови у школі Speaking Space.

😋 Кирило підібрав найоригінальніше меню з різних куточків світу, приправив його вишуканими культурологічними відсилками та зібрав всю необхідну лексику, щоб ми точно змогли описати своє враження про страву. Навіть якщо нам несмачно, ми сміливо можемо сказати про це (Bland).

🙃 Наші розмовні клуби — це майданчик для обміну різними емоціями. Тут ви спокійно можете заявити, що ненавидите родзинки і вам за це нічого не буде. Ви також можете їсти піцу виключно приборами (Cutlery чи Silverware) — дружня атмосфера нашого клубу сприймає це спокійно.  

👉 Ви можете бути ЗОЖником і робити акцент на поживному (Nutritious) харчуванні з використанням зернових (Grain) продуктів. А може ви фанат нездорової їжі (Junk Food)? Це теж ок. Головневідчувати смак. 

✍ Бо, як казав Франц Кафка, «So long as you have food in your mouth, you have solved all questions for the time being».

🙏 Дякуємо школі Speaking Space та Кирилу Передерію за смачні та продуктивні заняття!

Унікальний проєкт Junior Club від Kharkiv IT Cluster дає можливість молодим і талановитим людям розвиватися та здобувати цінний досвід для свого майбутнього в ІТ. Долучайся! 🤘

Коментарі