Як це — бути розробником: погляд Intellias

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Це починати день зі статусу? Чи може з кави в колі колег?
Це давати й отримувати фідбек. І точно працювати часом із дому. А може це рекомендувати друга на позицію в твоєму проєкті? А потім ставити день на паузу та влаштовувати турнір у фанрумі.

gamer-480x480 Як це — бути розробником: погляд Intellias

Ми в Intellias добре знаємо, що важливо для наших колег. Людяність — основа нашої компанії. І вона залишається незмінною, хоч як швидко ми б не зростали. Для нас важлива увага до особистості, а не до усталених процесів «так треба».
Engineering by people — це починати день не зі статусу, а з «доброго ранку». Ми програмуємо різними мовами, але завжди залишаємось на одній хвилі. Ми релізимо не лише код, але й ідеї.

Дізнавайтеся більше про те, як це — бути розробником в Intellias, з відео нижче.

 

Про компанію

Intellias — одна з найбільших українських ІТ-компаній, заснована у 2002 році у Львові. Сьогодні Intellias об’єднує понад 1500 фахівців. Наші розробницькі центри розташовано у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Івано-Франківську та Кракові. Також Intellias має представництва у Німеччині (Берлін), США (Чикаго, Нью-Йорк) і Саудівській Аравії (Ер-Ріяд).

programmer-480x480 Як це — бути розробником: погляд Intellias

Компанія займається розробкою комплексного програмного забезпечення, спеціалізується на автомобільній галузі, навігаційних системах і фінансових технологіях. Технологічними продуктами, які розробляють наші інженери, користуються понад 2 млрд людей.

Коментарі