GUEST EDU: як успішно керувати ІТ-проєктами й досягати поставлених цілей?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

🎉 20 грудня Kharkiv IT Cluster разом із провідною ІТ-компанією Olearis, провели гостьову лекцію для студентів Харківського технологічного університету «IT STEP», на якій розповіли про сучасні інструменти для роботи PM.

🗣 Спікер лекції — Данило Маринич — Project manager в IT-компанії Olearis, CTO й викладач ІТ-школи A-Level, розкрив тему «Управління ІТ проєктами».

Хто такий менеджер проєкту?

Менеджер проєктів — це фахівець, відповідальний за планування, виконання та контроль проєкт з метою досягнення його мети в рамках обмежень термінів, бюджету та ресурсів.

Менеджер проєкт повинен бути організованим, комунікабельним, здатним до управління стресом та швидкого прийняття рішень.

Основні завдання проєктного менеджера:

— керування ресурсами;
— здійснення комунікації з усіма сторонами;
— виявлення ризиків та управління ними;
— забезпечення виконання проєкту в межах визначених термінів і бюджету

👾 Основні підходи в PM:

У сучасному управлінні проєктами використовуються різноманітні інструменти для успіху проєктів.

Agile

Agile — методологія, що дозволяє гнучко адаптуватися до змін і підтримують ітеративний підхід до розробки.

Waterfall

Це модель управління проєктами, де процес розробки розділяється на послідовні фази, і кожна фаза має свої чіткі завдання та результати. Всі вимоги визначаються на початку проєкт, і зміни важко впроваджувати під час виконання.

Scrum

 

Scrum — це гнучкий метод управління проєктами, розроблений для ефективного виконання завдань у швидкозмінюваних умовах. Основні принципи Scrum включають короткі ітерації роботи (спринти), акцент на командній роботі та гнучкість у зміні вимог. Він надає можливість швидко адаптуватися до змін і взаємодіяти з клієнтом протягом всього процесу розробки.

Захід з проєктного менеджменту був надзвичайно корисним і плідним. Учасники здобули нові знання, відкрили для себе нові ідеї та отримали можливість обговорити свої ідеї з експертами галузі.

Щоб дізнатися більше про проєктний менеджмент в ІТ, дивися запис зустрічі!

👉Запис зустрічі Управління ІТ проєктами 👈

Kharkiv IT Cluster дякує Данилу Мариничу — Рroject manager у IT-компанії Olearis, CTO та викладач ІТ-школи A-Level, за надану можливість студентам розібратися з методиками проєктного управління в сфері ІТ. Ваші знання та експертиза в цій галузі були надзвичайно цінними для всіх студентів, які взяли участь.

Довідка:

A-Level —ІТ-курси для студентів і підвищення й перекваліфікації спеціалістів. За сім років успішної діяльності школі вдалося працевлаштувати понад 1000 студентів за 14 напрямами.

Olearis — компанія, яка об’єднує справжніх професіоналів у галузі мобільної розробки (IOS, Android). Уже 10 років успішно створюють мобільні додатки для різних бізнесів у Європі й США — від обговорення ідеї та методів реалізації до пост-релізної підтримки.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. STL-site.png
  2. guest-edu-adaptyvnyj-dyzajn-shlyah-do-zruchnosti

Коментарі