Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого – новий партнер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про партнерство і співпрацю з Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого.

Головні завдання угоди – створити правові умови ведення бізнесу в сфері IT в Харківській області, підвищити рівень правової культури та правосвідомості представників IT-спільноти, а також рівень правової підготовки юристів для IT-сфери. Ініціативи Kharkiv IT Cluster та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого направлять і на те, щоб майбутні фахівці були краще інформовані про специфіку  ведення IT-бізнесу. Для цього передбачається проведення ряду майстер-класів та тренінгів, організованих спільними зусиллями.

Перший крок – видача сертифікатів випускникам курсу IT-Law представниками Kharkiv IT Cluster та університету. Аудиторія з 10 людей з різних ВНЗ країни прослухала лекції, пов’язані з IT-правом, електронним урядом і багатьма іншими суміжними питаннями, від українських та американських викладачів й експертів. Надалі в рамках цієї програми Kharkiv IT Cluster сприятиме проходженню кращими випускниками практики в IT-компаніях та їх працевлаштування.

Ми також бачимо багато інших варіантів співпраці з університетом – більшість з них буде реалізовано в 2016 році. Слідкуйте за нашими оновленнями!

Коментарі