Харківські IT компанії працюють над опануванням канадського ринку

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

«Харків робив і робить свій внесок у велику українську справу», зауважив Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук на неформальній зустрічі з учасниками Харківського IT Кластеру та представниками інших лідерів галузі.
3 березня, в межах робочого візиту в Харків, пан Ващук завітав до Кластеру, щоби обговорити з керівниками харківських IT компаній перспективи співпраці між Канадою та Україною у IT сфері. Зокрема мова йшла про Харківський регіон, його специфіку і можливості.
У Канаді знають про Україну, відзначив Посол, але вітчизняному бізнесові ще слід провести роботу над своїм іміджем на міжнародному рівні. Особливо це стосується сфери IT.
«Потрібно працювати із Посольством України в Канаді, з тими клієнтами компаній вашого IT Кластеру, які діють в Канаді, щоби розповісти про все, що ви маєте. Мені здається, що ви маєте всі засоби, щоби зробити себе відомими в позитивному смислі», – сказав Роман Ващук.
Також він згадав про Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (CUTIS), поміж основних напрямків роботи якого – інформаційні технології.
Харківський IT Кластер презентував панові Ващуку досягнення місцевих компаній. Посол мав можливість більше дізнатися про Харківську IT інфраструктуру, рівень, кваліфікацію та експертизу наших фахівців. Учасники Харківського IT Кластеру отримали унікальну нагоду розпитати офіційного представника Канади, як найефективніше налагодити комунікацію із канадськими партнерами.
[wonderplugin_slider id=”71″]

Коментарі