Welcome day нового сезону проєкту Junior Club 🔥

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Junior Club by Kharkiv IT Cluster — це унікальний закритий клуб для створення community студентів, які планують працювати в IT, для прокачки їх soft skills.

Цілі клубу:
  • Допомогти талановитій молоді вибрати свій шлях в майбутньому.
  • Познайомити з особливостями роботи в IT-галузі.
  • Сприяти розвитку soft skills учасників.
  • Створити неформальне Junior IT-Community шляхом взаємодії з представниками IT-компаній.

На першій зустріч клубу Оксана Подколзіна, Head of Education в Kharkiv IT Cluster, Master ToP Facilitator, привітала учасників від всього IT-комьюніті. Під час спілкування були согласовані цілі, очікування, кодекс клубу та, звичайно, пройшло перше знайомство учасників один з одним. 😎

⚡️Цього сезону до клубу приєднались більше 25 учасників, які вже обговорили насичену програму курсу з координаторами проєкту.

Доречі, Kharkiv IT Cluster пропонує учасникам 24 soft skills-тренінги, які підійдуть для студентів різних спеціальностей — від маркетолога до розробника. Також учасники можуть відвідати 11 тренінгів у форматі speaking club від школи англійської Speaking Space.

Всі учасники Junior Club by IT Cluster створять власний проєкт на фіналі разом із нашою командою та спробують себе у ролі ментора клубу в майбутньому.

Всі випускники отримають сертифікати, а найактивніші учасники — ще й приємні подарунки. 🎁

🚀Цей курс буде вибуховим стартом в ІТ для наших джунів і сподіваємося на такі ж самі результати! Для молодих спеціалістів, які не встигли долучитися до нашого курсу, в січні розпочинається набір на новий потік Junior Club.

Коментарі