«ВсесвІТ»: як пройшов наймасштабніший харківський ярмарок в IT-сфері

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

11 вересня Молодіжна рада за підтримки Kharkiv IT Cluster провела комплексну IT-виставку топових компаній Харкова — «ВсесвІТ»!

ВсесвІТ — став наймаштабнішим ІТ-заходом у Харкові за останні 5 років! Він об’єднав понад 25 провідних ІТ-компаній та тих, хто тісно пов’язаний із цифровізацією нашого міста! Проєкт об’єднав більше, ніж 5000 учасників: і тих, хто вже мають background в сфері ІТ, і тих, хто тільки планує пов’язати свій професійний розвиток із інформаційними технологіями!

networking-480x480 «ВсесвІТ»: як пройшов наймасштабніший харківський ярмарок в IT-сфері

Захід відбувся у самому серці Харкова — в саду імені Шевченка. Kharkiv IT Cluster разом із іншими партнерами розповідали про свою діяльність, цілі нашої організації, основні проєкти. Багато учасників зацікавилися нашими освітніми проєктами Open IT та Junior Club та виявили бажання стати частиною нашого дружнього community!

Окрім того, під час заходу відвідувачі ярмарку мали можливість взяти участь у розіграші цінних призів від парнетів, отримати корисну пораду для подальшого професійного розвитку від представників різних напрямів та зробити фото на пам’ять.

lamp-480x480 «ВсесвІТ»: як пройшов наймасштабніший харківський ярмарок в IT-сфері

Kharkiv IT Cluster радий брати участь у проєктах, які не тільки розділяють одну із раших ключових цілей — цифровізація Харкова, а й допомагають у процесі її реалізації!

 

Коментарі