Восени стартує Інноваційний Кампус для студентів 2–3 курсів технічних спеціальностей НТУ «ХПІ»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Разом із компаніями-мемберами Kharkiv IT Cluster НТУ «ХПІ» розпочав проєкт Innovation Campus на базі UNIT.Kharkiv.

З нового навчального року студенти IT-спеціальностей НТУ «ХПІ» матимуть змогу навчатися та розробляти реальні проєкти, взявши участь у програмі «Інноваційний кампус» НТУ «ХПІ».

Про Інноваційний кампус НТУ «ХПІ»

pp_unitkharkiv_2-1200x800-1-414x276 Восени стартує Інноваційний Кампус для студентів 2–3 курсів технічних спеціальностей НТУ «ХПІ»

solution-480x480 Восени стартує Інноваційний Кампус для студентів 2–3 курсів технічних спеціальностей НТУ «ХПІ»

Інноваційний Кампус — це перший проєкт в Україні на базі державного вишу, який об’єднає IT-навчання, школу підприємництва й коворкінг.

Вступити до кампусу можуть студенти після першого курсу навчання в НТУ «ХПІ». Після першого року (вступ на спеціальність, вивчення фундаментальних дисциплін) студенти пройдуть конкурсний відбір на проєктне навчання (2–3 роки).

В основі навчання лежить інноваційна освітня програма, розроблена командою українських IT-фахівців у співпраці з НТУ «ХПІ». Талановиті студенти «Політеху» зможуть навчатися інформаційним технологіям безкоштовно, використовуючи самостійне проєктне навчання, гейміфікацію, «дерево проєктів» (самостійно обирати найцікавіші для себе напрямки) і дотримуючись принципу peer-to-peer (співпраця на рівних).

Метою програми є отримання практичних навичок створення продуктів і систем. Це принципово нова система навчання, яка забезпечує бакалаврську підготовку високого міжнародного рівня.

77_main-v1596120625 Восени стартує Інноваційний Кампус для студентів 2–3 курсів технічних спеціальностей НТУ «ХПІ»

solution-480x480 Восени стартує Інноваційний Кампус для студентів 2–3 курсів технічних спеціальностей НТУ «ХПІ»

Проєкт реалізується з 2018 року за підтримки Фонду K.Fund. Мета — створити в Харкові умови, аби талановиті IT-спеціалісти, студенти, стартапи та підприємці мали повноцінний доступ до знань та ресурсів і розвивали бізнес в Україні.

Деталі проєкту «Інноваційний Кампус» читайте на сайті НТУ «ХПІ» за посиланням. Вам також може бути цікавим прочитати про синергію Kharkiv IT Cluster і НТУ «ХПІ» під час створення проєкту Інноваційний кампус.

Про Інноваційний кампус НТУ «ХПІ»

Коментарі