“Воркшоп Open IT 2.0 -” Нова робота очікування / реальність “

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

12 грудня Kharkiv IT Cluster провів воркшоп на тему “Працевлаштування”. Спікером виступила Юля Бадер – Freelance Recriuter, найефективніший IT-Recruiter України за версією DOU, 2015 рік.

Юля провела невеличке опитування на тему “твоя ідеальна компанія” в якому кожен зміг відповісти на свої запитання і визначитися з компанією мрії. Слухачі, у яких вже є background, поділилися своїми нотатками і змогли оцінити обраний кар’єрний шлях.

Трохи пізніше спікер дала кілька практичних порад:

  • як знайти саме СВОЮ компанію
  • як успішно пройти співбесіду
  • як себе правильно поводити з роботодавцем
  • розповіла скільки часу повинен займати пошук роботи.

Особливо цікавою для слухачів стала тема старту і розвиток кар’єри самої Юлі Бадер. Вона покроково поділилася своїм досвідом розвитку у сфері IT і Recruitment.

В кінці спікер поділилася корисними посиланнями для всіх, хто шукає роботу і розіграла сертифікат від наших партнерів Ukrainian IT School.

Партнером заходу виступив учасник Kharkiv IT Cluster – компанія AN.WORKS, спеціалізована платформа для IT роботодавців та шукачів початкового рівня зі смарт функціоналом.

До зустрічі на заходах Kharkiv IT Cluster!

Довідка про проєкт:

Проєкт OPEN IT 2.0 – другий сезон серії навчальних воркшопів для студентів про нетехнічні професії IT індустрії. Прослухавши весь курс воркшопів другого сезону, учасники отримають базові знання, знайомство з професіоналами IT- галузі та відповіді на питання, що цікавлять. Спікерами проєкту OPEN IT 2.0 виступлять фахівці рівня senior і вище.

Коментарі