Відеоаналітика, Wi-Fi та IT інфраструктура для 13 магазинів у Respublika Park

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

VERNA виконала комплексні проекти в Respublika Park щодо створення IT інфраструктури в магазинах, які вже сьогодні відкриті покупцям: Intertop, Brocard, Ecco, Pandora, Skechers, Timberland. На черзі участь VERNA у відкритті магазинів: Armani, Geox, Luxoptika, KIKO, Vans, The NorthFace, Marc O’Polo.

Залежно від потреб кожного магазину, комплекс робіт, виконаних VERNA, був різним.

Серед рішень – інноваційні системи побудови теплових карток руху покупців у магазинах та підрахунок відвідувачів, які заходять до магазину, та тих, що проходять повз, засновані на нейровідеоаналітиці. Ці рішення допоможуть нашим постійним замовникам ще більш привабливо оформляти вітрини та відстежувати ефективність маркетингових компаній із залучення покупців.

Ще одна система, яку запровадили, – контроль черг за допомогою відеоаналітики. За допомогою неї наші замовники будуть аналізувати дані навантаження на касах у різний час та дні тижня, планувати роботу кас та покращувати сервіс для покупців.

Спеціалісти VERNA також розгорнули мережі Wi-Fi; провели монтаж та налаштування IT техніки для повноцінного запуску магазинів, встановили системи фонового озвучування торгових залів.

Незважаючи на стислі терміни та великий обсяг робіт, усі магазини відкриті у строк.

Такі комплексні проекти VERNA виконує в рамках постійно діючих контрактів щодо проектування, монтажу та обслуговування ІТ-інфраструктури для цих роздрібних мереж по всій Україні.


Інформація про Respublika Park

Respublika Park – це простір нового покоління для шопінгу та розваг. Загальна площа 300 000 м², фуд-зона площею 11 300 м², 50 ресторанів, діджитал-парк розваг та 30 унікальних атракціонів. Завдяки унікальній зеленій відпочинковій зоні площею 2 000 м² Respublika Park планує стати справжнім інстал-спотом для відвідувачів, а гідравлічна сцена в Оазі дозволить проводити видовищні інвенти та інші BTL-активності.

Коментарі