Prof2IT

Відбувся старт проєкту для викладачів Prof2IT від Харківського ІТ Кластера, ХТУ «ШАГ» і компанії It-Jim

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Цього четверга, 5 листопада, відбулося перше заняття курсу підвищення кваліфікації викладачів «Прикладний комп’ютерний зір: від класичної обробки зображень до машинного та глибинного навчання». Цей курс є безкоштовним для учасників і проводиться в межах проєкту Prof2IT від Харківського ІТ Кластера за підтримки нашого партнера — Харківського технологічного університету «ШАГ».

IMG_36351-640x480 Відбувся старт проєкту для викладачів Prof2IT від Харківського ІТ Кластера, ХТУ «ШАГ» і компанії  It-Jim

За цим курсом навчатимуться 14 викладачів ІТ-напрямів із більш ніж 10 вишів і коледжів Харкова. Вони зможуть підвищити свою кваліфікацію в галузі комп’ютерного зору та штучного інтелекту, актуалізувати знання з теоретичних основ формування цифрових зображень та їхнього аналізу за допомогою різних інструментів.

Спікери курсу — практикуючі висококваліфіковані фахівці компанії-учасниці Харківського ІТ Кластера It-Jim:

  • Горовий Євген , CEO компанії It-Jim, кандидат фіз.-мат. наук;
  • Виплавін Павло, СТО компанії It-Jim, кандидат фіз.-мат. наук;
  • Чирка Юрій, ML team lead компанії It-Jim, кандидат техн. наук.

IMG_20201105_180446-640x480 Відбувся старт проєкту для викладачів Prof2IT від Харківського ІТ Кластера, ХТУ «ШАГ» і компанії  It-Jim

Основною експертизою компанії є інтелектуальна обробка візуальної інформації: зображень, відео, сигналів тощо. It-Jim розробляє алгоритми комп’ютерного зору, машинного та глибинного навчання, обробки зображень і сигналів, а також рішення для доповненої та змішаної реальності.

IMG_20201105_180309-640x480 Відбувся старт проєкту для викладачів Prof2IT від Харківського ІТ Кластера, ХТУ «ШАГ» і компанії  It-Jim

Отримані знання викладачі зможуть упроваджувати в освітні курси, які вони викладають. Тобто цей проєкт підвищить не тільки їхню кваліфікацію, але також якість освіти та рівень знань студентів, у яких вони викладають.

Навчання за курсом триватиме два місяці та відбуватиметься онлайн. Учасники, які успішно завершать цей курс, отримають сертифікат про підвищення кваліфікації, що відповідає вимогам Міністерства освіти і науки України.

IMG_3643-360x480 Відбувся старт проєкту для викладачів Prof2IT від Харківського ІТ Кластера, ХТУ «ШАГ» і компанії  It-Jim

Якщо ви не встигли зареєструватись на курс як учасник або компанія, фахівці якої будуть спікерами, — не переймайтеся. Вже навесні ми готуємо нові цікаві напрями для підвищення кваліфікації в межах проєкту Prof2IT та запрошуємо вас до участі в ньому. Слідкуйте за нашими новинами та залишайте свої попередні реєстрації ТУТ.

 

Коментарі